Šonedēļ visā Latvijā turpina skanēt patriotiskā koncertprogramma „Manai tautai”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. novembris 2019 12:57
141

Arī šonedēļ visā Latvijā par godu Latvijas 101.dzimšanas dienai skanēs patriotiskā koncertprogramma “Manai tautai”, kurā apvienojušies mūziķi Armands Birkens, Lorija Vuda (abi dziedātāji pazīstami kā leģendārās apvienības „Čikāgas piecīši” dalībnieki)  un dziedātāja Ieva Akuratere. 

Koncerta nosaukums radies no Ievas Akurateres izpildītās neoficiālās Dziesmotās atmodas himnas  „Manai tautai” (autori – Andris un Brigita Ritmaņi), kura pirmoreiz skanēja tieši pirms trīsdesmit gadiem – 1988.gadā – festivālā „Liepājas dzintars” un pēc tam tautas manifestācijā Mežaparkā. 

„Es zināju, ka mēs vēlreiz satiksimies, un tagad zinu, kad tas būs un kur! Man ir patiess prieks, ka varēšu atkal koncertēt kopā ar burvīgajām dziedonēm Ievu un Loriju! Koncertos skanēs dziesmas, kuras mums ir mīļas un īpašas. Šajā dziesmotajā Latvijas simtgadē mēs daudzajām balsīm pievienosim mūsu balsis, mūsu dziesmas vienotā mīlestībā par Latviju, piedaloties mūsu valsts godināšanā!” pauž Armands Birkens.

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas „Manai tautai”, „Lūgšana”, „Pazudušais dēls”, „Mūsu mīlestība”, „Rīta stundai ir sievietes vārds” un daudzas citas. 

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv 

Koncerti “Manai tautai” notiks: 

14.novembrī plkst.19 Bauskas Kultūras centrā

15.novembrī plkst.19 Liepājas Latviešu biedrības namā

16.novembrī plkst.19 Rīgas Latviešu biedrības namā

19.novembrī plkst.19 Mārupes Kultūras namā

20.novembrī plkst.19 Ogres novada Kultūras centrā

21.novembrī plkst.19 Smiltenes novada Kultūras centrā

22.novembrī plkst.19 CATA kultūras namā (Cēsis)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies