Šonedēļ māmiņas pulcēsies Simtgades māmiņu kongresā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 21. novembris, 12:46:49
Šonedēļ māmiņas pulcēsies Simtgades māmiņu kongresā

Vecāku apvienība un medijs Māmiņu Klubs” š.g. 24.novembrī jau otro gadu pēc kārtas rīkos Māmiņu Kongresu - bez maksas izglītojošu pasākumu topošajiem vecākiem un jaunajāģimenēm. Ar plašu programmu tiks pulcēti vairāk kā2000 vecāku, kas klātienē tiksies ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem. Pasākums visas dienas garumā norisināsies Jūrmalā, viesnīcā “Semarah Hotel Lielupe. 

Plkst.12:00 Veselības ministre Anda Čakša ar īpašu uzrunu sveiks topošos un jaunos vecākus. 

Simtgades Māmiņu Kongress šogad veltīts nākotnes mazulim - kā izauklēt un izaudzināt laimīgu un veselu personību? Kongresa programmā būs dūlu, vecmāšu, ginekologu, pediatru un citu veselības ekspertu lekcijas un konsultācijas. Topošās māmiņas saņems bez maksas diagnostiskos izmeklējumus noMFD Veselības grupas” speciālistiem, bet bērnus priecēs plaša izklaides programma ar radošajām meistarklasēm un burbuļšovu.

Pasākumā piedalīsies vadošie speciālisti no vairākām mātes un bērna veselības aprūpes iestādēm - Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, MFD Veselības grupas, Capital Clinic Riga, P.Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas dzemdību nodaļas, Māmiņu Kluba Vecāku skolas u.c. Plašā lekciju un meistarklašu programmā vecāki varēs uzzināt gan par veselīgu grūtniecības norisi, dzemdniecību, bērna psiholoģiju un attīstību, kā arī attiecībāģimenē. 

Līdztekus lekcijām un konsultācijām Kongresa dalībnieki varēs iepazīties arī ar jaunumiem māmiņu un bērnu precēs, pakalpojumos un nevalstisko organizāciju darbībā.

Īpaši uz Simtgades Kongresu aicināti topošievecāki, un pat tāģimenes, kas tikai vēl plāno ģimenes pieaugumu, jo pamati veselīgai bērna attīstībai tiek likti jau idejā par mazuli. Lai izaugtu laimīgs un vesels Latvijas nākotnes bērniņš, vecākiem, jābūt pietiekami izglītotiem un gataviem uzņemties mīlestības pilnu aprūpi.

Pasākums norisināsies Semarah Hotel Lielupe, kas jau otro gadu pēc kārtas atbalsta veselības veicināšanas aktivitātes sadarbībā ar Māmiņu KlubuSimtgades Māmiņu Kongresstiks translēts arī video tiešraidēportālos Maminuklubs.lv un Maminklub.lv, un to varēs vērot māmiņas no visas Latvijas.

Šogad Kongresā paredzētas vairāk nekā 50 dažādas aktivitātes un piedalīsies 35 dažādi lektori un speciālisti. Pērn pasākums pulcēja ap 2500 vecāku.

Ieeja pasākumā bez maksas. 

Vairāk par pasākuma programmu Facebook Simtgades Māmiņu Kongress 24.novembrī

20181121124617-42692.jpg

20181121124631-70711.jpg