Šodien sākas Positivus. Kura ies?

16. jūlijs 2010 00:00
904

Šodien (16.jūl.) un rīt Salacgrīvā jau ceturto gadu pulcēsies ievērojams skaits cilvēku uz mūzikas un mākslas festivālu "Positivus".

 

Vairākas skatuves un dažādas mākslas norises


Festivāla rīkotāji plašajā Salacgrīvas Zvejnieku parka estrādē piedāvās vairākas skatuves, uz kurām divas dienas uzstāsies populāri pasaules mākslinieki un pašmāju mūziķi, kā arī notiks dažādi citi ar mākslu saistīti pasākumi, piemēram, festivālā darbosies mākslas projekts "Mīlestības siena", kur ikvienam apmeklētājam būs iespēja kļūt par mākslinieku, uz balta audekla radot mākslas darbu.

 {smallpic:1}

Muse!

 

Festivālā uz septiņām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 60 lieliski ārzemju un labākie pašmāju mākslinieki, no kuriem galvenie būs grupas no ASV - "Scissor Sisters" un "Muse", kā arī "UNKLE live" un "Happy Mondays" no Lielbritānijas.

 

Šovakar festivālā uz "Tele2" no plkst.20.45 uzstāsies Lielbritānijas grupas "The Climbers", "Happy Mondays", bet pirmo festivāla vakaru uz šīs skatuves noslēgs grupas "UNKLE live" uzstāšanās.

 

Uz "Cēsu alus" skatuves šodien programma sāksies plkst.16.15 ar grupas "Triānas parks" uzstāšanos, bet pēc tam spēlēs grupa "Shoreline" no Lielbritānijas, lietuviešu grupa "Happyendless", grupa "The Gin Riots" no Lielbritānijas, mūziķe Lady Daisey, igauņu un somu elektropopa grupa "Popidiot", kā arī pašmāju grupa "Astro’n’out".

{smallpic:2}

Triānas Parks

Šovakar "I Love You" skatuves cienītājus priecēs grupas "Soundarcade", "Zizzou", "Lie lie Sister", "Bad Apples", dīdžejs Uldis Rudaks, Alise Joste un "Mona de bo", "Secret Act" un "Secret DJ".

 

 

Festivālā "Red Bull Music Academy" uzstāsies "South Rakkas Crew" no ASV, "DJ Quest & Paul Oja/Kallervo karu on", Toms Grēviņš, igauņu mākslinieks "Dave Storm", Jesse un "Drummatic Twins" jeb Niks Sleiters. Festivālā viesosies arī Benji B no Lielbritānijas, "Mr.Nestor & Sandler Molder", arī pašmāju mākslinieki "Crystal Sound System" un "DJ Rudd un Aiva", lietuvieši "DJ Mamania & Vaiper Despotin", "Taras 3000", kā arī "Maceo Wyro & Sean Palmer".

 

Dejas!

 

Zvejnieku parka estrādē darbosies arī "Garnier Fructis" dabas skatuve, kas šovakar piedāvās "Samba de Riga" priekšnesumus, uzstāsies improvizācijas teātris "ImproZoo", "I-Dejas māja" apmācīs salsas, rueda un merengue deju soļus, uzstāsies "Pulsa efekts" ar paraugdemonstrējumiem un perkusiju spēlēm, notiks "I-Dejas māja" indiešu klasiskās dejas paraugdemonstrējumi, Rīgas Improvizācijas teātra priekšnesumi, dzejas lasījumi un "I-Deju" radošās grupas performance "Feju dejas".

 

Kino!


Savukārt "Nordea kino" skatuve festivāla pirmajā dienā piedāvās Lailas Pakalniņas filmu "Klusums", Signes Baumanes filmu "Zobārsts" un "Nataša", kā arī 2009.gada Basku īsfilmu programmu. Tāpat pirmajā dienā būs skatāma Jura Podnieka studijas un Nila Skapāna veidotās filmas "Burvīga diena", "Diversija" un "Telefons".

 

Šovakar kino skatuvē notiks arī saruna ar jaunās latviešu spēlfilmas "Tas notika ar viņiem" veidotājiem - producenti Alisi Ģelzi, scenāristu Jāni Nordu un galveno operatoru. Būs skatāmas arī īsfilmu programmas "Future Shorts" 2009.gada labākās īsfilmas, Ginta Grūbes un Dāvja Sīmaņa filma "Pasaules skaņa" un Anda Miziša filma "Jaguāra kakts".

 

Kultūras nams!

 

Festivāla teritorijā darbosies "Radio SWH" skatuve "Radio SWH Kultūras nams", kur piektdienas vakarā uzstāsies "Satellites LV" - vienīgā grupa, kas uzstājusies visos līdzšinējos Positivus festivālos. Kā arī notiks starptautiskas "Paint Club" sacensības, kurās spēkiem mērosies 16 radošas personības no visām Baltijas valstīm - grafiti mākslinieki, ilustratori, karikatūristi un citi vizuālās mākslas meistari.

 

Mudina festivālā ierasties savlaicīgi


Lai neveidotos automašīnu sastrēgumi, "Positivus" festivāla rīkotāji apmeklētājus mudina Salacgrīvā ierasties pēc iespējas savlaicīgāk.

 

Iepriekšējos gadus jau pirms Salacgrīvas pēcpusdienā un vakarā veidojās prāvas automašīnu rindas ar cilvēkiem, kuri vēlējās nokļūt uz festivāla norises vietu

 

Festivāla teritorija būs atvērta šodien no plkst.15, bet "Merrild" telšu pilsētiņa būs atvērta jau no plkst.12.

 

Festivāla rīkotāji aicina apmeklētājus parūpēties par saules aizsargkrēmiem un galvassegām. Festivāla teritorijā nebūs iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm, izņemot "Latvijas balzama" pludmales bāru, un teritorijā nebūs pieejami bankomāti, tādēļ apmeklētāji tiek aicināti jau laikus nodrošināties ar pietiekamu skaidras naudas daudzumu.

 

Avots: Tvnet.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
19. jūlijs 2010 12:32

ieturu tradīciju jau 3 gadu pec kārtas, katru vasaru pa kādam festivālam- šogad atkal pozitivus. Jā, ļoti daudz ģimenes ar mazulīšiem. un ko nozīmē drūzma, nu tak nelien pie skatuves un neviens tevi nenomīdīs, starp citu skaņa no attāluma ir pavisam savādāka kā pirmajās rindās. bet katram jau savs. man pa retam gribas, lai mežonīgi skaļa mūzika izrībina visas ribas, izlēkāties no sirds, aizkliegt balsi līdz aizsmakumam, bet tā kā es sevī neatpazinu MUSe fanu, sēdēju meža nogāzītē, baudīju lāzeru šovu, ko priekšējās rindās nebūtu iespējams novērtēt, cik skaisti izgaismojās koki. neviens sadzēries ērms man visrsū neuzkrita, neaiz viena es nekaklupu.

rozhuks 16. jūlijs 2010 18:57

Lakrica83,varu pat no savas pieredzes vien piekrist viesim!!!
Man ar patīk šis pasākums,jo tur var kolosāli atpūsties pat ar maziem bērniņiem un kas kas -grūstīšanās tur nav,ja nu vienīgais pāsi savā starpā sāks lekties vai ar kādu speciāli meklēs kašķi!!!

kaisa 16. jūlijs 2010 18:09

Nebraucu, bet interesētu redzēt Muse un Triānas parku :) :)

16. jūlijs 2010 17:05

jā, šogad netiekam, bet draugu atsauksmes par pasākumu ir tikai un vienīgi pozitīvas.

16. jūlijs 2010 14:45

Es apmeklēšu Positivus festivālu jau otro gadu, pagājušā gadā braucām speciāli uz Prāta vētru un iepatikās mums tas pasākums! ;)
Par pūli runājot, lakrica83 mini salīdzinājumu ar BBP, to nevar salīdzināt, pilnīgi atšķirīga publika, varētu teikt, ka Positivus ir inteliģentāka publika un to var apmeklēt pat ar bērniem un ratiņiem, bet BBP jāskatās, ka neuzkritīs virsū vai nu Tev, vai ratiņiem.
Pasākums visai ģimenei un laba atpūta garnatēta, pat āra kino pieejams.

16. jūlijs 2010 13:53

Es noteikti apmeklēšu Negativus festivālu, jo šitās grupas un darboņus nezinu. Pareizāk sakot zinu, bet tie nav parāk svaigi un šobrīd aktuāli :)

lakrica83 16. jūlijs 2010 11:22

Nu itkā jau gribētos....taču nu .... Pirms trīs gadiem biju baltik bīč partijā......pieļauju domu, ka šis pasākums ir ļoti līdzīgs. Nu šausmīgs ļaužu pūlis, grūstīšanās....nu baigais burziņš. Nu ja ir liela un feina komānija tad noteikti ir feini!

16. jūlijs 2010 11:06

es laikam esmu tik taalu paartuseejusi jeegu, ka shobrid nekur neveelos vairs.....vienkaarshi apnika un viss. agraak gaaju vienmeer uz moonlight party, tas bija vieniigais, kas patika no masveida pasaakumiem.

Rebeka 16. jūlijs 2010 10:58

Mjaa es arī gribētu bet netieku! :(

rozhuks 16. jūlijs 2010 10:47

Es jau ar prieku būtu gājusi,jo izņemot pagājušo gadu kad izlaidu!Tacu te pēkšņi mainījās vīriņam grafiks un diemžēl netiekam=((((
Parasti mēs uz turienām devāmies mašīnu un braucām pagulēt puie omes,jo vienmēr bija viens cilvēks,kuram bija jāsēž pie stūres=)
Ehhh,atmiņas,atmiņas,atmiņas..

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam