Šodien Rīgas centrā dzīvesstila rallija "Gumball 3000" dalībnieku automašīnas

pece
pece 19. maijs 2013 08:46
766

Šodien Rīgā ieradīsies "Gumball 3000" dzīvesstila rallija dalībnieki, kuri īpaši šim pasākumam pielāgotas automašīnas plašākai apskatei izvietos uz Elizabetes ielas.

Rallija dalībnieku ierašanās gaidāma no plkst.17 līdz pat 23, un automašīnas tiks novietotas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Patlaban zināms, ka oficiālajā "Gumball 3000" izklaides pasākumā klubā "Coyote", uzstāsies viens no rallija dalībniekiem - amerikāņu reperis un superzvaigzne "XZIBIT", kura koncertus apmeklē simtiem tūkstoši cilvēku.

Dzīvesstila rallijs "Gumball 3000" šogad svin 15 gadu jubileju, un plašākai sabiedrībai tas pazīstams ar ekskluzīvām automašīnām, izsmalcinātām un neprātīgām ballītēm un pasaules līmeņa slavenībām, kuras ik gadu apvienojas un dodas septiņu dienu tūrē, mērojot 3000 jūdzes pa īpaši izvēlētu maršrutu, kurā šogad ietilpst arī Rīga.

Šogad "Gumball 3000" tūre vedīs pa Eiropu, un viens no tās galvenajiem pieturas punktiem būs arī Rīgā, tādējādi ļaujot rīdziniekiem un pilsētas viesiem klātienē iepazīt vairāk nekā 100 ekskluzīvas mašīnas un ievērojamus rallija dalībniekus, kuru vidū ir gan slavenības, gan monarhiju pārstāvji, gan miljonāri. Līdz šim rallijā piedalījušās tādas zvaigznes kā dīdžejs Deivids Gueta, reperis "Snoop Dogg", aktrise Derila Hanna un citi, bet šogad savu dalību ir apstiprinājusi televīzijas zvaigzne Deivids Haselhofs, dziedātāja un aktrise Eve, skeitbordists Tonijs Hauks, amerikāņu reperis "XZIBIT" un daudzi citi.

Rīgā varēs redzēt "Ferrari", "Lamborghini", "Rolls Royce", "Bently", "Jaguar", "Aston Martin", "Buggati Veyron", kā arī daudzas citas īpaši šim pasākumam pielāgotas mašīnas.

Oficiālie pasākuma izklaides sarīkojumi Rīgā notiks restorānā "Bibliotēka N° 1" un klubā "Coyote Fly".

Avots: Leta

 

Vai tu dosies papriecēt acis un apskatīt ekskulzīvos auto?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
heima 21. maijs 2013 16:37

o super. Varētu aizbraukt paskatīties uz smukiem autiņiem.

Rebeka 21. maijs 2013 14:22

Hmmm... labi, ka pece iesūtīja šo rakstu... man tiešišodien jābūt pie masiera Elizabetes ielā, un parasti šajā posmā lieku mašīnu... tagad vismaz varēšu rēķināties ar to ka būs pagrūtāk atrast kur to nolikt tuvumā... :)

leldina 21. maijs 2013 13:48

Es uz vinu iesu :)