Smilšu šovs Titāniks – Slavenā stāsta jaunā interpretācija un lieliska dāvana 14.februārī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. februāris 2019 13:15
610

Valentīndiena aicinām rīdziniekus un galvaspilsētas viesus uz romantisku notikumu, kas stāsta par Titānika pasažieru likteņiem. Šī traģiskā vēsture tiek attēlota neparastā veidā. Gleznu pēc gleznas, smilšu animācijas māksliniece Tatjana Gavriļenko reproducēs emocionālus un traģiskus atgadījumus, kas atgādina Džeimsa Kemerona oskaroto filmu “Titāniks”. 

Smilšu-instrumentālais šovs “Titāniks” notiks Rīgā jau trešo reizi. Tāpat kā iepriekš, mākslinieces priekšnesums notiks klasiskā mūzika pavadījumā. Ar Rahmaņinova, Čaikovska, Hačaturjana, Sati, Šuberta melodijām, noti pēc nots, mūzika atdarinās milzīgā kuģa emocionālo atmosfēru, kura viļņojas pa okeānu pretī skumjajām beigām.

Iepriekšējais Gavriļenko koncerts radīja patiesu apbrīnu skatītājos. Šoreiz koncerts būs pildīts ar dažādiem režijas pārsteigumiem. Smiltis – materiāls ar kuru māksliniece attēlo stāstu, atklāsies ar jaunām emocijām un pieskaņām. Šo materiālu papildinās jaunā un slavenā aktiera Maksma Busela tēlojums. Sava klasiskā tēla un plastiskuma dēļ kā arī vēlmes eksperimentēt, mākslinieks veiksmīgi iejūtas galvenā varoņa lomā.

“Cilvēki neievēros līdzību ar Kemerona “Titaniku” – tā ir mūsu “Titānika” atspoguļojums - smiltīs” – atzīmē Tatjana Gavrilenko vienā intervijā. 

Vienotā sinerģijā kopā ar mākslinieci un izsmalcinātu klasisko mūziku jūs kāpsiet uz sapņu kuģa klāja un skriesiet pa šīs peldošās pilsētas klājiem. 

Stāsts par Titāniku acīmredzot ir par to, cik nenoteiktas un spilgtas varētu būt mūsu dzīves un īsta mīlestība, ņemot vērā laika gājumu un tā patieso traģēdiju. Tieši tāpat kā smiltis, kas jau nākamajā mirklī birst caur mākslinieces rokām, lai krātos jaunā ainavā. Tāpēc šis ir modernākais veids, ar kura palīdzību pastāstīt Titānika stāstu, kas parāda cik svarīgi un nopietni vajag skatīties uz tagadni. 

Tatjana Gavrilenko– Ukrainas izcelsmes māksliniece, kas strādā ar smilšu animāciju un šobrīd dzivo Latvijā. 2010. gadā pabeidza Kijevas Nacionālās mākslas universitāti ar specialitāti Masu pasākumu režijā. 2015. gadā pārcēlās uz Latviju, kur turpina savu māksliniecisko darbību. Pēdējos četros gados, uzstājoties vairāk nekā desmit Eiropas valstīs un ir burvīgā Ziemassvētku stāsta par Vecrīgu autore.

Maksims Busels– Rīgas Krievu teātra aktieris, pabeidzis Latvijas kultūras akadēmiju. Spēlējis: “Mēdeja”, “Hanuma”, “Bīstamais pagrieziens”, “1900. Leģenda par pianistu”. 

Pasākums Rīgā : 

https://www.facebook.com/events/227144571506762/

Biļetes:

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/cits/titanic-live-18-275841/

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam