Smieklīgs randiņš Baložos ar trillera elementiem

Linduchy
Linduchy 26. septembris 2019 14:42
877

Tu piereģistrējies iepazīšanās portālā, ieliec savā profilā kārdinošu un seksīgu bildi, pievieno dziļu un fantāziju rosinošu aprakstu par sevi un tad gaidi, kad "nāks lielais loms".

Ja planētas atrodas pareizajā stāvoklī, tev ātri vien izdodas atrast sakarīgu pretējā dzimuma pārstāvi, ar kuru doties uz randiņu, paturpināt satikšanos intīmākā gaisotnē un, iespējams, pat sākt plānot kopdzīvi un ceļojumus uz tālām zemēm.

Taču bieži vien internetā ievietotais attēls ir novecojis (vai spēcīgi uzfrišināts fotošopā), profila apraksts un sarakstes teksti ir aizlienēti no interneta dzīlēm, bet potenciālais randiņa kandidāts ir izmantotājs vai maniaks. Nu jā, gadās arī tā. 

Rudens sezonu izrāžu apvienība “Pannas teātris” atklāj ar lieliska humora un trillera elementu salikumu. Izrāde "Viņi melo labāk" ir balansēšana uz naža asmens. Divi vīrieši, pietura, ilga gaidīšana, mūsdienu tehnoloģijas un 50 g balzama. Kas gan tur varētu noiet greizi?

Ja tu meklē variantus, kā stiprināt savu imunitāti šoruden, noteikti iesaku doties uz izrādi “Viņi melo labāk”, jo tas ir 100% drošs un pārbaudīts veids, kā uzņemt pamatīgu C vitamīna devu caur smiekliem. 

 

  • Aktierspēle un dialogi - smiekli līdz asarām divos cēlienos. Īpaši liels un salds cepums Aldim Siliņam!
  • Negaidīti pavērsieni un intriga līdz pat pēdējai izrādes minūtei. 
  • Lakoniski un pārdomāti iekārtota skatuve.
  • Skatuves tērpi - ar odziņu “Pannas” stilā.
  • Stāsta morāle - ir, un kā vēl ir.

Biļetes var iegādāties šeit.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies