Slepens pop-up pikniks Rīgā pulcē vairāk kā 500 viesus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. jūlijs 2015 12:45
2218

Ceturtdien, 30. jūlijā Rīgā pie Kongresu nama strūklakas notika slepens un elegants pop-up pikniks – L’elegante Pop-Up Picnic. Par spīti visām laika prognozēm, vakariņas pulcēja vairāk kā 500 viesus, kuri kopīgi radīja maģisku vakaru. 

Intriga par slepenās piknika vietas adresi tika saglabāta līdz pat pēdējam brīdim un tikai pasākuma dienā plkst. 15.00 vakariņu dalībnieki saņēma ziņu, kur plkst. 18.00, eleganti baltā tērptiem jāierodas, līdzi ņemot uzkodas, vīnu, galda dekorācijas un īstus traukus svētku atmosfēras radīšanai.

L’elegante Pop–Up Picnic , jeb elegantais pop-up pikniks, ir iedvesmojošas vakariņas pilsētvidē - skaistā, bet vakariņošanai neierastā, publiskā vietā. Šis pasākums ļauj izrauties no ikdienas rutīnas un sajusties kā tūristam paša pilsētā, ieraugot agrāk nepamanīto. Vakars tiek pavadīts svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem, kurus apvieno skaistuma mīlestība, laba gaume un mirkļa burvība.

L’elegante Pop-Up Picnic idejas autore un organizatore Gunta Skalberga stāsta: “Es vēlējos radīt pasākumu, kurš tiktu mērķtiecīgi balstīts uz tām vērtībām, kuras mūsdienu straujajā dzīves ritmā atliekam aizvien uz vēlāku laiku – priecāšanos un mirkļa izbaudīšanu, pilnvērtīgu iesaistīšanos un nesteidzīgu komunikāciju ar mums svarīgajiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem. Vēlējos radīt pasākumu, kura veidošanā var iesaistīties un piedalīties ikviens tā dalībnieks, kā arī izcelt Rīgas kultūrvidi, arhitektūru. Šajā pasākumā vēlējos likt paraudzīties ar citām acīm uz vietām pilsētā, kuras ikdienas skrējienā reti pamanām, nemaz nerunājot par to izbaudīšanu. Es ticu, ka ir iespējams, kaut pamazām, bet mainīt vispārpieņemtos stereotipus par pikniku kā tādu un kopā būšanu. Vēlos lauzt priekšstatu, ka pikniks ir vienīgi šašliku cepšana vasarnīcas dārzā, pirms tam ieskrienot lielveikalā pēc gandrīz gataviem produktiem. Es ticu, ka arī mēs, līdzīgi kā parīzieši, varam pikniku pārvērst par svētkiem. Par svētkiem sev! Saposties, lēnām un aizmirstot mūžīgo steigu, ar eleganci priecāties par esošo mirkli un svinēt dzīvi, izbaudot vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – nesteidzīgas sarunas, brīnišķīgu ēdienu, lielisku vīnu un kopā būšanu, vakariņojot ar cilvēkiem, kuri mums ir svarīgi un mīļi.” 

Šādi pasākumi jau guvuši milzu popularitāti visā pasaulē, ik gadu pulcējot vairākus simtus un pat tūkstošus kultūras entuziastu un gardēžu. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 31. jūlijs 2015 16:06

Mums paziņa tur dzimšanas dienu svinēja:D

Nymph 31. jūlijs 2015 13:25

Šogad biju nolēmusi iet uz šo pasākumu, arī kompānija bija, tomēr par vēlu pieteicāmies - brīvu vietu vairs nebija :) Padoms no manis nākamajam gadam - piesakieties laicīgi! ;)