Slepenais ziņojums: Par ko vienojās prezidenta vizītes laikā Dubaijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. aprīlis 2017 10:50
1429

Masu medijos plaši tika ziņots, ka vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE) devās gan Valsts prezidents Raimonds Vējonis, gan ekonomikas, zemkopības un satiksmes ministri, kā arī plaša uzņēmēju delegācija. Delegācijas dalībnieku vidū bija arī Ainārs Šlesers ar dēlu.

Sieviešu Klubam no anonīma, bet ļoti ticama avota ir izdevies uzzināt, par ko tad vienojās šī delegācija vizītes laikā Dubaijā.

Latvijas krasta līnijas garums ir tikai 494 km. Ņemot vērā   cilvēku lielo interesi par zemes iegādi piejūras zonā, uzņēmēju delegācija ir saskatījusi lielisku peļņas iespēju.

20170401104111-30135.jpg

Tuvāko gadu laikā arī Rīgas jūras līcī, pārņemot Dubaijas pieredzi, tiks izveidotas mākslīgo salu grupas. Pagaidām tiek plānots, ka šīm salu grupām būs latvju zīmju forma. Kā pirmo veidos auseklīša formas salu grupu. Uz tās ir paredzēts būvēt lepnus biznesa, iepirkšanās un atpūtas kompleksus. Savukārt ugunskrusta formas salu grupā ir paredzēts būvēt ekskluzīvas villas un debesskrāpjus ar luksus klases apartamentiem.

Ar šo projektu ir paredzēts piesaistīt ne tikai bagātos Austrumu investorus, bet arī tūristus, tādējādi papildinot Latvijas budžetu, kurā mūždien trūkst finansējuma visu vajadzēibu segšanai.


April, april ;)


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 1. aprīlis 2017 13:29

(Y):D