Šlāgerfestivāls “Uz dziesmotā viļņa” Ventspilī pulcēs populārus māksliniekus un muzikālās apvienības

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. maijs 2019 14:24
241

6.jūlijā plkst.20.00 Ventspilī, Reņķa dārzā, ikviens aicināts apmeklēt šlāgerfestivālu “Uz dziesmotā viļņa”, kurā visu laiku iecienītākāsestrādes melodijas izpildīs vairāk nekā 30 populāri dziedātāji un grupas, savukārt muzikālo priekšnesumu starplaikos apmeklētājus priecēs harizmātiskie pasākuma vadītāji – Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa un Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.  

Festivālā populāri dziedātāji un grupas – Andris Baltacis, Jānis Moisejs, brāļi Ziemeļi, Liene Šomase, Kaspars Markševics, Ineta Rudzīte, Ainars Bumbieris, Tihovsku ģimene, māsas Legzdiņas, Rikardions, Aigariņš, grupas “Zeļļi”, “Neaizmirstulītes”, “Mākoņstūmēji”, “Crazy Dolls”, “Dvinskas muzikanti”, “Bruģis”, “Klaidonis”, „Dakota” “Vēja runa”, “Tālbraucēji”, “Zaļā galma kapela”, „Dobeles zemessargi”, “Lauku muzikanti” u.c. – izpildīs savas populārākās dziesmas. Festivāla īpašie viesi būs komponists Jānis Lūsēns, kurš šogad atzīmē 60 gadu jubileju, kā arī dziedātāji Uģis Roze, Ingus Pētersons, Žoržs Siksna un Laimis Rācenājs & Neaizmirstulītes. Pēc pusnakts zaļumballi spēlēs grupa „Dakota”. Šlāgerfestivālā būs arī vairāki pārsteigumi, kas šobrīd vēl netiek atklāti. 

“Patiess prieks, ka Ventspilī atgriežas šlāgermūzika, kas bija labi iedzīvojusies Ventspils pilsētas daudzveidīgajā piedāvājumā. Domājot par kultūras politiku pilsētā, respektējam dažādas muzikālās gaumes dažādām mērķauditorijām. Laipni uzņemsim gan populāros māksliniekus, gan ikvienu pasākuma apmeklētāju. Patīkamu atpūtu Ventspilī!” par gaidāmo šlāgerfestivāla norisi Ventspilī ir iepriecināts pilsētas mērs Aivars Lembergs.  

“Bērnībā man nebija lielāka prieka, kā klausīties dziesmas no plašu atskaņotāja un dungot tām līdz. Brāļi Laivinieki, dziesmas no teātra izrādēm, šis tas arī no ārvalstu repertuāra. Bet kas tad padara mūziku par tautā iemīļotu? Manuprāt, melodiskums, vienkāršība, kas balstīta ziņģēs un folklorā, lipīgs piedziedājums, kurš iegulst atmiņā un sirdī. Vārdos – tēmas, kas pazīstamas ikvienam. Un, protams, dziedātāja personība, kura ļauj dziesmā izstāstītam stāstam kļūt intriģējošam. Skatītāji un klausītāji mīl tos māksliniekus, kuri viņiem atbild ar to pašu. Tieši uz tādu pasākumu – festivālu “Uz dziesmotā viļņa” – aicinām 6.jūlijā Reņķa dārzā. Kur vēl labāk ļauties dziesmām, dejām un kopā būšanai, ja ne vasaras vidū pilsētā pie jūras? Un ja vēl es jūs varēšu satikt kopā ar sev mīļu kolēģi, kuru bieži neiznāk redzēt – Ģirtu Ķesteri? Aicinām jūs uz sirsnīgu kopā būšanu un neaizmirstamu piedzīvojumu!” saka Marija Bērziņa. 

Savukārt Marijas kolēģis, Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, atgādina, ka šī būs lieliska iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo, izbaudot nedēļas nogali Ventspilī: “Koncerts un zaļumballe Reņķa dārzā, jūra, saule, atpūtas un izklaides iespējas, ko piedāvā Ventspils pilsēta. Galu galā, Ventspils ir pilsēta, kas neatstāj vienaldzīgu!”  

Pasākuma laikā Reņķa dārzā darbosies bārs, būs pieejams alus, atspirdzinoši dzērieni, kokteiļi, gardi ēdieni, mājražotāju produkcija un amatnieku izstrādājumi. 

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv 

Pirmās 500 biļetes – 8 EUR, iepriekšpārdošanā – 10 EUR, pēc 25.jūnija 12  EUR. Bērniem un pensionāriem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 6 EUR.

Aicinām biļetes iegādāties laikus. Vietu skaits ierobežots!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies