Skaistākie Ziemassvētku ceļojumu galamērķi 2018. gada nogalē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 10. decembris 2018 13:55
671

Attēls: www.visitrovaniemi.fi

Kur meklēt Ziemassvētku noskaņu un brīnišķīgākos skatus 2018. gada nogalē? Ja arī tu plāno īsāku vai garāku atvaļinājumu svētku sezonā, piedāvājam tev apskatīt populārāko un iedvesmojošāko ceļojumu galamērķu izlasi.

Rovaniemi, Somija

Rovaniemi ir oficiālā Ziemassvētku vecīša mājvieta. Mirdzošu lampiņu virtene norāda Ziemeļu polārā loka atrašanās vietu, sniegs un krāšņi svētku rotājumi priecē acis, brauciens ziemeļbriežu pajūgā sniedz neaizmirstamas emocijas un, protams, iespāja satikt visīstāko Ziemassvētku vecīti liek pukstēt sirdij straujāk gan maziem bērniem, gan pieaugušajiem. Īsta ziemas pasaka un Ziemassvētku brīnumi ir atrodami tieši šeit.

20181210135702-99021.jpg

Attēls: www.salzburg.info

Ziemassvētku tirdziņi

Gandrīz katrā lielākā vai mazākā Eiropas pilsētā decembrī tiek rīkoti Ziemassvētku tirdziņi. Amatnieku darinājumi, aizraujošas atrakcijas, piparkūkas visdažādākajās formās un izmēros, karstvīna un tikko ceptu desiņu aromāts – to visu var izbaudīt jebkurā no tirdziņiem, taču īpaši svinīga atmosfēra tradicionāli valda Vācijas, Austrijas, Čehijas un Francijas pilsētu Ziemassvētku tirdziņos. Ir vērts apmeklēt Ziemassvētku tirdziņus Prāgā, Ķelnē, Leipcigā, Drēzdenē, Vīnē, Zalcburgā vai Strasbūrā. Ja nevēlies doties pārāk tālā ceļā, arī Lietuvā un Igaunijā Ziemassvētku tirdziņi tiek rīkoti ar īpašu vērienu – dodies uz Viļņu vai Tallinu svētku noskaņas meklējumos.

20181210140034-83567.jpg

Attēls: www.swedishlapland.com

Abisko, Zviedrija

Ja svētku burzma tevi nogurdina, dodies izbaudīt dabas krāšņumu uz Zviedrijas ziemeļiem. Abisko ir viena no skaistākajām vietām, kur var vērot ziemeļblāzmu. Izbaudi slēpošanas prieku vai braucienu suņu pajūgā. Dodoties uz Zviedrijas ziemeļu daļu, iekļauj apskates objektu sarakstā arī Ledus viesnīcas ICEHOTEL pameklējumu – 200 km aiz Ziemeļu polārā loka.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies