SK portāla auditorija

miranda
miranda 28. jūlijs 2013 19:54
1192

Šķiet, ka kļūstu veca, nav un nav nekas man labi. :D Likās, ka līdz ar SK portāla jauno vizuālo tēlu ir atdzimis arī portāla saturs. Jauni stāstu konkursi. Lieliski! Man tie ļoti patīk! Piedalos nevis balvu, bet pašas rakstīšanas, domu izteikšanas un apmaiņas dēļ. No sirds priecājos par laimētājām.

Pagājis pavisam neilgs laiks, kopš jaunā portāla tēla, un atkal man ir sajūta, ka neesmu šeit iederīga, ka nevaru atrast savu vietu, lai arī kopā ar SK esmu no dzimšanas brīža. Aiz ieraduma vairākas reizes dienā ienāku, meklējot kaut ko interesantu šeit, šad tad izdodas atrast, visbiežāk tie ir mūsu aktīvo meiteņu blogi. Parasti gan, pārskrējusi ar acīm pāri rakstiem, tā arī neatrodu meklēto un aizveru portālu.

Kaut kā liekas, ka lielākoties SK raksti paredzēti pavisam nenobriedušai, gados jaunai auditorijai. Vai trīsdesmitgadīga sieviete, kam ir ģimene, veiksmīga vai mazāk veiksmīga karjera, rūpes par māju, radot to par miera ostu, un vēlme pēc harmonijas un pozitīvās domāšanas savā dzīvē un attiecībās gan ar mīļoto vīrieti, gan bērniem, gan draugiem, gan pašai ar sevi šobrīd SK portālā spēj atrast interesantu un aizraujošu lasāmvielu? Ar atsevišķiem izņēmumiem man gribas teikt, ka nē.

Protams, var jautāt, ko es esmu darījusi, lai SK portāla saturu uzlabotu. Esmu arī pēdējā laikā šo to iesūtījusi. Bet, godīgi sakot, nevaru rast iedvesmu, jo šķiet, ka esmu vienīgā, kas šeit meklē kaut ko citu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 31. jūlijs 2013 09:29

:)
Zini,man vispār ,tikai ienākot pa māju durvīm,un tikai tad ir sajūtā,ka es te iederos.
Šeit,klubiņā,es pat vairs par to nepārdzīvoju,tikai rakstu,kas prātā ienāk,jo tā kā esam te vairāk vai mazāk ,bet virtuālas draudzenes,tad tā jau tas notiek-viens pastāsta,kas tam tuvāks..Un tā jau tās `draudzības` tiek koptas,ka neprasi atpakaļ,bet dalies:) Un,ja kāds man prasītu-jā,es šeit jūtos jocīgi,jo man nav bērns,par ko stundām klačoties,bet te vēl arvien sievietes piekopj mātes lomu,kaut gan tam ir atsevišķa saite arī šeit,Sieviešu Klubā.
Piekrītu par Dio,viņa mūs tikai daiļo:) Vismaz man ir ļoti interesanti lasīt viņas blogus,kā arī Tavējos,Miranda:) Man patiesībā prieks par jebkatru no Sieviešu Kluba `veterānēm`,kas ir palikušas pie šī šūpulīša un skatās un piedalās tajā augšanas mehānismā.

Ivetta 30. jūlijs 2013 14:58

Piekrītu, daļa pat ir manāmi pazudušas SK apmeklētājas un tās ir tās, kurām ir tomēr savādāka čalošana :) Ne tik seklas, bezpersoniskas. Jāsaka, gods godam DIO turas un ienāk pļāpiņās un papļāpā par tādām saturiskām tēmām :)

Bet par rakstiem...Savādāk ir un raksti saplok. Bet viss notiek uz pārmaiņām. Ir labi raksti no visuma tēmas. Tīri saturiskā ziņā, ka nav banāli un ir ko izlasīt. Ko līdzīgu vajadzētu arī citās sadaļās. Atliek cerēt, ka radīsies iedvesmojoši rakstītāji arī citās tēmās.

avokado 29. jūlijs 2013 22:28

Tā ir gaumes lieta. To ko vēlies,atradīsi Ja ne šeit,tad kādā citā portālā. Nav noslēpums,ka šeit ir dažāda vecuma sievietes.

lizakrum 29. jūlijs 2013 21:58

Kāda veida rakstiņus vēlies? Ir jau tā, ka reizēm ir vēlme pēc saturiskākām sarunām, bet kopumā var atrast arī savai gaumei kādu rakstu.
Es arī esmu "sava portāla", "savas ikdienas lapas" meklējumos. Es šo lapu pavisam nejauši atklāju, pirms tam, pat nezināju, ka tāda ir. Biju patīkami pārsteigta, pagaidām esmu apmierināta/ Pirmajās dienās biju vairāk pārņemta, jo katra sadaļa bija jauna, tagad jau mazliet mazāk.
Man līdzīgi kā ananke vairāk pietrūkst rakstu par diazinu, interjeru, praktiskie padomi mājas lietās.
Kas vēl? Laikam jau tas, ka es pati nezinu, ko gribu, tāpēc man, uz šo brīdi, ir pavisam grūti saprast, ko es meklēju. Liekas, ka ir iestājusies rutīna, visur ir vienas un tās pašas tēmas. Taču redzējumi citi. Varbūt ar Tevi ir līdzīgi? Ir kāds dzīves posms, kad jāpārvērtē vērtības?

Nikte 29. jūlijs 2013 21:32 miranda

nav jau nav saturīgas,bet tieši tāpēc jau meitenes te ienāk,lai neiespringtu,jautri pačalotu utt. :)

ananke 29. jūlijs 2013 21:18

Piekrītu, ka pēdējā laikā trūkst saturīgu rakstiņu. Man piemēram pietrūkst rakstiņi par modi, interjeru, dažādi praktiski padomi mājai utt.

miranda 29. jūlijs 2013 21:00 Nikte

Es atkal dienas sarunās nespēju atrast sevi. Man ir vēlme palasīt kaut ko saturīgu. Ar to negribu teikt, ka dienas sarunas nav saturīgas, bet tas vienkārši nav priekš manis. :)

Nikte 29. jūlijs 2013 20:52

vajag to visu ņemt vienkāršāk ;) Piemēram es te ienāku pačalot,jo ziņas,blogus utml.es varu atrast visur citur :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā