SK ekspedīcija Ogres Zilajos kalnos

Linduchy
Linduchy 28. oktobris 2019 15:50
269

Tā nu reiz bija sagadījies, ka Ogres Zilajos kalnos nebija būts ne reizi. Pēc pamatīga aplauziena pēdējā SK randiņā ("episkā jūras dzīļu noslēpumu izstāde") tika nolemts, ka vēl šoruden jāpaspēj sarīkot vēl vienu SK randiņu, bet šoreiz brīvā dabā, jo daba nekad nesagādā vilšanos.

Lietus un vējš nespēja atturēt SK dāmas no rudenīga pārgājiena Ogres Zilajos kalnos. 

Pārgājiena maršruta sākumpunktā sastapām haskiju baru. Saimnieki mums ļāva tos samīļot. Mums prieks, suņukiem vēl lielāks prieks. Bildes nav un nebūs, jo bildēšanu apgrūtināja slapjās haskiju bučas.

Tiekties augstāk, lai redzētu vairāk un tālāk... Uzkāpām Ogres Zilo kalnu skatu tornī. Augstuma ziņā tas ir iespaidīgs. Un neaprakstāmas ir tās sajūtas, kuras tevi pārņem, kad saproti, ka esi krietni augstāk par simtgadīgo egļu galotnēm.

Aktīva pastaiga svaigā gaisā, paralēli izzinot dabas brīnumus. Maijpuķīšu ogas, kadiķogas, sēnes... Enciklopēdija brīvā dabā...

Pie Dubkalnu karjera sarīkojām nelielu pikniku. Iztikām bez indīgiem mežā atrastiem augiem, mielojāmies ar līdzpaņemtajiem gardumiem. 

Ceļš tikai uz priekšu... Pārgājienu nolēmām noslēgt, dodoties uz Ikšķili, nevis atpakaļ uz Jaunogres staciju. Pa ceļam mūs sveica gan zirgi, gan aitas, gan Ziemassvētku atklātnes cienīgi skati.

Vēl tikai pa karstai kafijai/tējai un kūciņai kafejnīcā pie Ikšķiles dzelzceļa stacijas (konditoreja Rūberts) un tad jau kāpām vilcienā atpakaļ uz Rīgu.

Izvēdinājām galvu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē... Paldies, meitenes, par kompāniju!

Jau drīzumā SK būs informācija par decembra randiņu, tāpēc sekojiet jaunumiem! ;)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā