Sirsnīgu dāvanu idejas mammai – vienīgajai un īpašajai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. decembris 2019 09:29
351

Mamma ir īpašs cilvēks ikvienam. Tāpēc ir loģiski, ka savu mīlestību, pateicību un pieķeršanos gribam izpaust arī ar dāvanām svētkos. Kāda dāvana mammai būtu vispiemērotākā? Kā viņu sirsnīgi iepriecināt ar kaut ko īpašu un pārdomātu? Piedāvājam dažas dāvanu idejas, kas apkopotas sadarbībā ar dāvanu interneta veikalu Lieliskadavana.lv. 

  • Palutini mammu ar atpūtu SPA centrā

Nemainīga vērtība, kas būs lieliska dāvana mammai un ikvienai sievietei, ir atpūta SPA centrā. Tā ir iespēja relaksēties, veltīt laiku sev, palutināt ķermeni un garu. Ūdens SPA centrā ir īpaši silts, pieejamas dažādas saunas, pirtis, vannas un baseini. SPA centru un to pakalpojumu piedāvājums Latvijā ir tiešām plašs, noteikti atradīsiet to, kas būs mammai atbilstošs, ērti sasniedzams un ar tādu atmosfēru, kāda viņai patiks. 

Lieliskus piedāvājumus no SPA centriem, kas būs brīnišķīga dāvana mammai, varat apskatīt un arī iegādāties dāvanu kartes formātā: https://www.lieliskadavana.lv/davanas-sievietei. 

  • Uzdāvini skaistuma rituālus salonā – manikīrs, pedikīrs, frizieris

Labākās dāvanas sievietei vienmēr ir vairāk vai mazāk saistītas ar skaistumu, tāpēc arī otrā ideja nav nekas jauns, bet gan pārbaudīta vērtība. Noderīga un jauka dāvana mammai būs arī kādi skaistuma rituāli skaistumkopšanas salonā, kur pakalpojumu klāsts ir tiešām plašs, atliks tikai izvēlēties to, kas mammai aktuāls. Var arī uzdāvināt mammai dāvanu karti, lai viņa salonā izvēlas procedūras pati pēc savas gaumes. Varbūt tas būs jauns manikīrs vai frizūra, varbūt kāda atjaunojoša procedūra sejai. 

  • Uzdāvini mammai iespēju apmeklēt kursus

Ja zini, ka mammai šobrīd noderētu dzīvē kādi jauninājumi un pārmaiņas, vari uzdāvināt viņai iespēju apmeklēt kursus sevis pilnveidei un jaunu prasmju apgūšanai. Piemēram, gleznošanas nodarbības, zīda apgleznošanu, floristikas kursus vai vēl kaut ko citu. Jaunas prasmes, jauni paziņas, citāda laika pavadīšana – tas nāk par labu ikvienam cilvēkam, jo piešķir dzīvei krāsas, palīdz uzturēt fizisko un garīgo tonusu. 

  • Mammai noderēs žurnāla abonements

Lai gan nu jau arī pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēki aktīvi izmanto internetu, lai lasītu ziņas un iegūtu citu noderīgu informāciju, tomēr šo paaudžu sievietēm joprojām ļoti svarīga ir drukātā prese – glancētie sieviešu žurnāli, kas pilni ar skaistām fotogrāfijām, iedvesmojošām intervijām, gardām receptēm un citām noderīgām lietām. Tāpēc arī žurnāla abonements būs laba dāvana mammai. Tā kā tuvojas gada nogale, tad tā patiešām būs noderīga dāvana, jo izdevēji arī piedāvā labākas cenas nākamā gada abonementiem. 

  • Sāls istabas kurss – mammas veselībai

Sāls istaba pozitīvi ietekmē veselību, uzlabo imunitāti, palīdz, ja ir hroniskas elpceļu, deguna un ausu saslimšanas. Sāls istabas apmeklēšana īpaši ieteicama ir ziemas periodā, kad apkārt ir vairāk vīrusu. Lai iegūtu vislabāko efektu no sāls istabas, tā jāapmeklē kursa veidā. Rūpējoties par mammas veselību un labsajūtu, varat uzdāvināt viņai sāls istabas apmeklējuma kursu. 

  • Atpūtas mirklis kādā no Lietuvas sanatorijām

Mūsu kaimiņvalsts Lietuva ir slavena ar savām dziedinošajām un mierpilnajām sanatorijām, kas piedāvā lieliskas atpūtas un relaksācijas iespējas. Šādas sanatorijas apmeklējums uz pāris dienām būs fantastiska dāvana mammai, kas noteikti bez vārdiem pateiks, cik daudz viņu mīlat, cienāt un rūpējaties par viņas labsajūtu. Arī šādus atpūtas piedāvājumus varat meklēt “Lieliska Dāvana” interneta veikalā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies