Siltie vasaras vakari Kino Splendid Palace 26.07 līdz 01. 08

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. jūlijs 2013 09:04
1974

Šovasar patīkams pārsteigums apmeklētājus gaida kinoteātra Spendid Palace Jaunajā zālē, kas pārtapusi lielā, mājīgā viesistabā, aicinot nepiespiestā gaisotnē ik vakaru noskatīties kādu no skaistākajām aizvadīto gadu kinofilmām par mīlestību. 


Krēslus zālē nomainījuši ērti dīvāni un sofas, interjeru papildina latviešu dizaina zīmola Mammalampa darinātās stāvlampas. Tā ir iespēja baudīt iemīļotu kino pirms gandrīz gadsimta celtajā kinoteātra ēkā pavisam jaunā, vēl nebijušā atmosfērā! 

Silto vasaras vakaru izlasē iekļautas gan sirsnīgas un humorpilnas komēdijas par mīlestību, gan smeldzīgi skaistas melodrāmas un dziļi, mūžam aktuāli attiecību stāsti. 

Romantiska drāma "Blue Valentine", kurai nosaukumu devusi skumji romantiskā Toma Veita dziesma; jutekliskums un trauslums, kas raksturīgs austrāliešu režisorei Džeinai Kempionei, romantiskā drāmā par 19.gadsimta britu dzejnieku un viņa mīļoto filmā  "Spožā zvaigzne" (Bright Star); vēl pēdējo reizi uz Splendid Palace ekrāniem jaunlaiku kino šedevrs par mīlestību līdz nāvei "Mīlestība" (Amour); līdz katarsei skaista, eksistenciāla filma par dzīvības radīšanu, ģimeni un mīlestību šī vārda absolūtā nozīmē, kas režisoram Terensam Malikam atnesa Kannu zeltu -  "Dzīvības koks" (The Tree of Life) ar Bredu Pitu un Šonu Penu galvenajās lomās; vieglprātīgais un šarmantais Vudija Alena mīlas stāsts "Vikija, Kristīna, Barselona" (Vicky Cristina Barselona); popdīvas Madonnas režisētā romantiskā drāma  "W.E./ Mēs. Ticam mīlestībai";  Džūlija Delpi un Ītens Hiuks 20 gadu laikā trešo reizi atgriežas pie attiecību stāsta, kurā nav nekā svarīgāka par Sievieti un Vīrieti romantiskā komēdijā "Pirms pusnakts" (Before Midnight) un vizuāli satraucošs stāsts par pasaulē slavenā gleznotāja Pjēra Ogista Renuāra aizraušanos ar savu pēdējo mūzu un viņa dēla pirmo mīlestību "Renuārs" (Renoir)..

Splendid Palace Mīlestības filmu izlase Jaunajā zālē katru vakaru līdz pat augusta beigām pl.18.30. Katras nedēļas aktuālo repertuāru un vairāk par filmām uzziniet www.splendidpalace.lv

Silto vasaras vakaru kino seansus var baudīt, līdzņemot arī glāzi vīna vai cita atspirdzinoša dzēriena no restorāna TINTO.

Biļetes cena: 3.00 lati, ar kinoteātra DRAUGA kartēm lētāk!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies