Siguldā un Gaujas senielejā ir sācies zelta rudens

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. oktobris 2016 18:56
1243

Siguldā un Gaujas senielejā ir sācies zelta rudens – šis ir īstais laiks doties uz Siguldu, kur vērojams visskaistākais Latvijas rudens, kā to pērn atzinis izdevums “National Geographic”, bet 2013.gadā novērtēja arī Lielbritānijas laikraksta “The Guardian” lasītāji.

Zelta rudens Siguldā jau kopš pirmās valsts neatkarības laikiem pēc prezidenta Kārļa Ulmaņa aicinājuma apceļot dzimto zemi ir kļuvis par neatņemamu rudens ceļošanas tradīciju, kuru pēdējos gados novērtējuši ne tikai ārvalstu ceļotāji, bet arī starptautiskie mediji.

Šoruden Siguldas apmeklētāji tiek aicināti doties nesteidzīgās pastaigās pa atjaunotajām pastaigu taciņām ar jaunām kāpnēm, laipām un soliņiem Gaujas senielejā vai izbaudīt elpu aizraujošus aktīvās atpūtas piedāvājumus. Atbilstošus pastaigu, velobraucēju vai aktīvās atpūtas maršrutus Siguldas viesiem ieteiks Tūrisma informācijas centrā dzelzceļa stacijā vai autostāvlaukumā pie Gūtmaņa alas.

Siguldas viesu ērtībām pilsētas teritorijā un Gaujas senielejā ir izveidoti papildu stāvlaukumi. Tomēr zelta rudens baudītājiem jāņem vērā, ka sestdien, 8.oktobrī, līdz plkst.14.00 norisināsies Siguldas pusmaratons, tādēļ jārēķinās ar iespējamiem satiksmes ierobežojumiem pilsētā. Tāpat būtiski autosatiksmi ietekmē tilta pār Gauju remonts, tādēļ Siguldas viesi tiek aicināti savas automašīnas atstāt stāvlaukumos Siguldā vai Turaidā un Gaujas senieleju apskatīt doties kājām vai ar velosipēdu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ada123 22. oktobris 2019 12:14

Es apbrīnoju rudeni, apbrīnoju Siguldu, arī apbrīnoju <a href="https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnicas-pec-regiona/viesnicas-sigulda">Viesnīcas Siguldā</a>