Sievietes dzīve politisko kampaņu ēnā.

Kerstyna
Kerstyna 26. janvāris 2017 09:23
1469

... tādu nosaukumu es liktu "The  Good Wife" vietā.

Nesen   visādi goadalgoto ASV seriālu "Labā sieva" sāka rādīt  STV, bet VIENA sērija nedēļā....  Atrotīju piedurknes un atradu šo seriālu arī iekš seasonsvar.ru...

Un tad... katrā brīvā un ne tik brīvā brīdī skatījos un skatījos... Kā jau reiz SK pļāpās minēju - Bērni pašplūsmā, zvēri pārtiek no tā , ko var noķert, Slinkums mans klusā izmisumā, bet es   - seriālā, seriālā...

Tātad, noskatījos un tagad varu padalīties ar savām domām par šo seriālu.

Man vispār patīk  seriāli ar juridisku ievirzi, vēl man patīk, ka galvenie tēli tomēr ir jau nobrieduši cilvēki, tātad viņu domu gājiens ir jau saprotamāks, arī tad, ja tam nepiekrītu.

Par  dažiem varoņiem - galvenā varone, Alisija, tiek projicēta, kā sieviete, kam viss ir pa spēkam, neskaitāmas reizes notriekta uz ceļiem, viņa ceļas, piekārto matus un aiziet tālāk, cīnās ar sevi par saviem principiem, zaudē un pārdzīvo... līdz, nespējot izlikt prioritātes, paliek ar neko... Jo nevar būt laba it visā, lai kā censtos.  Tāpēc, ka"Norīto krupju" daudzums neizbēgami rada izmaiņas cilvēkā. Un tie viņai bija jānorij ļoti, ļoti daudz. 

Alisijas vīrs Pīters... nekas cits viņš arī nav - melīgs, neuzticīgs vīrs ar lielām ambīcijām, kurš ir pieķerts ar nolaistām biksēm...  Skaties seriālu un domā - nu cik var  izlikties, tēlot, ka nožēlo...  un gaidīt, ka viņam visu piedos viņa labā sieva. Tāds kā suns uz siena kaudzes. Seriāla beigās viņš man patika labāk kā sākumā :D Un beigās arī paliek ar neko...

Vils... Alisijas jaunības mīlestība, veiksmīgs advokāts... Cilvēks, kurš pasniedza viņai palīdzīgu roku. Viņa un Alisijas attiecības palika arvien intensīvākas, lai gan abi tām pretojās, spiediens no ārpuses un citu zinātkāre tās tikai sarežģīja... viņiem tomēr bija laimes mirkļi un tad Vilu nošāva... Pieļauju, ka scenāristiem nepatika, kā ir ievirzījies seriāls, jo tas nebija īsti loģisks moments. 

Diāna... veiksmīga advokāte, Vila biznesa partnere, sieviete ar krampi, pievilcīgs tēls, godīgi sakot, viņa man simpatizēja vairāk par Alisiju un seriāla beigās viņa, iespējams, bija vislielākā zaudētāja...

Un Kerijs - jauns ambiciozs jurists, redzams gan kā advokāts, gan kā prokurora palīgs, gan kā cietumnieks... Dīvains tēls, kurš visa seriāla garumā tā arī īsti nesaprot, kas viņš ir  un ko viņam īsti vajag.

Pītera  kampaņu menedžeris Elija - fenomenāls tēls, cilvēks, kas savu dzīvi velta citu panākumu spodrināšanai, nav nekā tāda, ko viņš nevarētu paveikt, bet dziļi sevī -  ebreju vīrtietis, kam ļoti, ļoti vajag būt mīlētam un piederīgam. 

Par seriālu kopumā - tas sevī ir satvēris visas modernās ASV problēmas un tendences.  Mazliet slavas dziesma feminismam, akcents uz citām seksuālām orientācijām, izcelts rasisms,  vairākkārt apskatīta interneta vides  ietekme uz cilvēkiem, un nepārtrauktas priekšvēlēšanu kampaņas ar visu miskasti, ko tās velk līdzi.

 Ir mazliet klišejisks un brīžam pārāk paredzams, bet tomēr tas ievelk sevī ar saviem tēliem. Nē, es nefanoju par Alisiju, man kaut kā jau pašā sākumā likās, ka viņa tāpat paliks zaudētāja un palika arī. 

P.s.  http://seasonvar.ru/serial-12497-Horoshaya_zhena-7-sezon.html

P.p.s. Jūsu domas par šo seriālu? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 28. janvāris 2017 10:32

Bija, bet man viņa ne visai :D

Aggie 27. janvāris 2017 11:03

būs turpinājums, super... mēs atkal varēsim ar Vit@ sēdēt FB un diskutēt :D

Aggie 27. janvāris 2017 11:02

Aizmirsi Kalindu pieminēt... viņa ari bija spožs personāžs...

hiperkeri 26. janvāris 2017 20:38

CIk daudz spoileru':D:D es vēl neesmu redzējusi:D

Kerstyna 26. janvāris 2017 17:18

Bet bez "Labās sievas "jau?

Kerstyna 26. janvāris 2017 17:14

Ō! Turpinājums? It kā beidzās tā... beidzīgi .

rasas 26. janvāris 2017 17:11 Linduchy

Es i šokā! 8-| Būs turpinājums? :D

Linduchy 26. janvāris 2017 16:29

Un mēs ar Vit@ jau gaidam "turpinājumu" :D
19. februārī pirmizrāde
http://www.cbs.com/shows/the-good-fight/

ofelija 26. janvāris 2017 16:26

So es nevaru palaist garaam!Man noteikti jaaredz!

rasas 26. janvāris 2017 16:05

Ar baudu noskatījos visas sezonas! :) Aizrāva.. :) un Vita@ uz šo uzsēdināja! ;)