Lai gan parodijkomēdiju žanra filmas mani uzrunā diezgan reti tā vienīgā iemesla dēļ, ka jociņi un parodēto filmu sižets tajās parasti tiek izkropļots līdz tam, ka vairs nešķiet ne smieklīgs, ne arī baudāms, Johnny English pirmā daļa (2003) tomēr bija viena no tām retajām, kas likās baudāmāka par citām.
Grūti pateikt, vai tas bija Rovana Atkinsona savdabīgās aktierspēles un šarma nopelns, vai kas cits, taču fakts paliek fakts. Tieši tādēļ, ka mani saistīja pirmā daļa, droši iegādājos biļetes arī uz nupat uz lielajiem ekrāniem demonstrēt uzsākto „Johnny English Reborn”.
Lieki teikt, ka pirmā daļa, salīdzinājumā ar jauno, manās acīs stipri nobāl, tādēļ, ja esi redzējusi Johnny English pirmo daļu un atceries, ka nekā sevišķi smieklīga, nekur neredzēta vai izklaidējoša tajā nemanīji, tad otrā daļa šo iespaidu manā skatījumā pavisam droši varētu labot.
„Johnny English Reborn” gan viegli paironizē jau sen atpakaļ „Karstgalvjos” un „Eiss Ventura” parodēto epizodi par „supervaroni”/aģentu, kas pēc kādas smagas sakāves/izgāšanās devies sevis meklējumos un rakstura rūdīšanā pie mūkiem Tibetas klosterī, gan gaumīgi pasmej par dažādām superaģenta Bonda (nu, un citu viņam līdzīgo) dzīves spilgtākajām epizodēm.
Turklāt, kas priecē – ir stipri maz tik ierastās Rovana Atkinsona šķobīšanās, ar kuru viņu parasti asociējam pēc seriāliem un filmām par Mr.Bīnu un kas, iespējams, ne tik labi iederētos Johnny English tematikā.
Kopumā mans vērtējums ir – izteikti gaumīga un labi nostrādāta parodija, kuru patiešām ir vērts noskatīties, ja vien nav kategoriski aizspriedumi vai nu pret galvenā varoņa atveidotāju, vai pret žanru kā tādu. Nu, un, kā jau šādos apskatos pienākas, filmai dodu 5/5 acīm :)
Noelle
Attēli:
http://www.ramascreen.com/johnny-english-reborn-1st-poster
http://www.chartmovieinfo.com/movie-trailer-2/video-johnny-english-reborn-universal-pictures-release-trailer.html
http://www.hdwallpapersdesktop.com/Movies/Johnny-English-Reborn/imagepages/image4.htm

ka esot superīga filma, ir kur riktīgi izsmieties!
Būs jāskatās !!!