Sestdien Arkādijas parkā norisināsies tradicionālie Pārdaugavas svētki

pece
pece 23. maijs 2013 00:00
741

Sestdien, 25.maijā, Arkādijas parkā notiks tradicionālie Pārdaugavas svētki.


Šogad svētku tēma ir "Pārdaugavas 24 sejas", jo šajā Rīgas daļā ir tieši tik apkaimes - katra ar savu vizuālo tēlu, raksturu un tradīcijām. Svētki norisināsies parka teritorijā un tā tuvējā apkārtnē.

Parkā uz skatuves no plkst.12 visas dienas garumā uzstāsies Pārdaugavas kultūras centru un interešu izglītības iestāžu labākie kolektīvi, deju ansambļi un populāri mūziķi, bet plkst.20 visi aicināti uz zaļumballi. Svētku noslēgumā paredzēta uguņošana pie Māras dīķa.

Visu dienu Arkādijas parkā darbosies radošas darbnīcas, notiks dažādas jautras un sportiskas atrakcijas bērniem, būs skatāmas vairākas brīvdabas foto izstādes, tiks apbalvoti ideju konkursa "Mīlestības aleja" labākie autori, kā arī darbosies amatnieku tirdziņš un kafejnīca. Sporta bāzē Uzvaras parkā no plkst.11 risināsies sacensības pludmales volejbolā un ielu basketbolā.

Interesantus pārsteigumus svētku apmeklētājiem sarūpējis nodibinājums "Rīga 2014", Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs un daudzi citi Pārdaugavas svētku dalībnieki. Daudzveidīgas programmas piedāvās tuvējie Ojāra Vācieša un Jāņa Akuratera muzeji, dažādas svētku aktivitātes varēs baudīt arī Kalnciema Kvartālā.

Svētkus organizē Pārdaugavas izpilddirekcija.

Avots: LETA

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies