Septembra lasāmviela

Linduchy
Linduchy 16. septembris 2014 10:44
2531

Silts pleds un vilnas zeķes, liela krūze ar saldu kakao un grāmata rokās. 

Paulu Koelju Uzvarētājs ir viens

Koelju ataino "superklasi" - sabiedrības daļu, kam pieder neierobežoti naudas un varas resursi - un tos, kas izmisīgi tiecas iekļūt šajā ''laimes valstībā''.

Cilvēkam par saviem sapņiem ir jāmaksā. Skarbā dzīves patiesība – ar mūsu sapņiem manipulē kāds tur augšā, bet mēs bieži vien to pat nepamanam. Mēs dzīvojam kultūrā, kur priekšplānā tiek izvirzīta nauda, slava un vara, pārējais ir mazsvarīgs.

Krievu miljonārs tic, ka nogalināt drīkst, ja uz to mudina cēli mērķi – cilvēku ciešanu remdēšana vai mīļotās sievietes atgūšana.

Modes magnāta Hamida sākotnējie nolūki ir gluži nevainīgi, taču sistēma, kuru  viņš cenšas izmantot savā labā, sagūsta viņu pašu.

Gabriela, tāpat kā lielākā daļa mūsdienu cilvēku, ir pārliecināta, ka pasaulē, kurā kļūt par slavenību ir augstākais sasniegums, lielākā un pēdējā balva ir slava.

Grāmata – mūsu pasaules nežēlīgs spogulis.  Iesaku!

Marsels Edrihs Koko Šaneles noslēpumi

Grāmatas autors  bija žurnālists, kas sarakstījis arī vairākus romānus un lugas,  populārā žurnāla Marie-Claire redaktors. Intervēdams Šaneli, viņš kļuva par tās uzticības personu. Viņam slavenā modes māksliniece atklājās kā nevienam citam.

Agrāk katram modes namam bija savs stils. Es atradu savējo un nevaru no tā aizet. Nedrīkstu vilkt mugurā neko tādu, ko neesmu pagatavojusi. Un es neradu drānas, kuras nevaru valkāt. Aizvien uzdodu sev to pašu jautājumu: vai es varētu to nēsāt? Man pat vairs nav jāprasa, jo tas ir kļuvis par instinktu.

Grāmata ir diezgan interesanta, ja ir interese par modi, Šaneles dzīves un darbības gaitām. Grāmata izstaro milzīgu gribasspēku, radošumu un darbaspēku, siltumu, maigumu un vientulības sāpes vienlaicīgi.

Marķīzs de Sads Justīne jeb Tikumības nedienas

Šā romāna (mazāk romāna, nekā to varētu domāt) iecere ir neapšaubāmi jauna: Tikumības uzbrukums Netikumam, labā atalgošana, ļaunā sodīšana – lūk, parastā šāda veida darba gaita; vai gan mums tās jau nebūtu gana?

Toties piedāvāt visur triumfējošu Netikumu un Tikumību kā savu ziedojumu upuri; parādīt neveiksminieci klīstam no nelaimes uz nelaimi kā ļaundarības rotaļlietu, visu izlaidību apsmieklu, saceļoties  pret pašām barbariskākajām un drausmīgākajām gaumēm, drosmīgāko, izsmalcinātāko sofismu apstulbinātu, visatklātāko pavedinājumu, visneatvairāmāko subordināciju upuri, kam nav cita  ko likt pretī tik daudziem likteņa pavērsieniem un nelaimēm, lai atvairītu tādu samaitātību, kā vien jūtīga dvēsele, dabiskais saprāts un drosmes pārpilnība...

Izcili izvirtīgs, perverss stāsts – Greja grāmatas vienkārši nobāl. Brīžiem nedaudz šokēja pat mani. Vai es ieteiktu lasīt šo grāmatu? Jāsaka godīgi, ka šāda veida lasāmviela ne katram būs pieņemama. Arī, ja nav iebildumu pret literatūru ar erotikas iestarpinājumiem, tomēr šī grāmata tiešām ir izvirtību un perversību smalks apraksts LIELĀ apmērā. Bet grāmatu balsta morāle, ka īstā laime atrodama vienīgi tikumībā (apliecinājums Dieva varenībai – zemes ciešanas agri vai vēlu tiks apbalvotas).

Kāda ir Tava septembra lasāmviela? :)

Bilde: www.pinterest.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
geogbaby88 22. oktobris 2014 06:28

hello dear
paldies par jūsu mailGeogline es esmu viena, es esmu interese uzzināt vairāk par jums, man paskaidrot jums maniem iestatījumiem ticēt Junijs web tiksies klātienē, atbildi man, izmantojot manu privāto e-pasta adresi, (mgeogline@yahoo.com) paldies, es gaidu, lai lasītu jums
jūsu jaunais draugs Miss Geogline,

hello dear
thanks for your mailGeogline I'm single, I am interest know more about you, for me to explain my presets to you believing that we will meet in person, reply me through my private email address at (mgeogline@yahoo.com) thanks, i am waiting to read you
yours new friend Miss Geogline,

spiiguliite 20. septembris 2014 12:17 KRX

Ir uzņemta filma 2012.gadā vai 2011.
Man ar likās beigas par straujām :)

spiiguliite 20. septembris 2014 12:17 Catwoman
KRX 18. septembris 2014 12:39

Izlasīju to priekameitu. Man patika! Mazliet ar paredzamiem notikumiem, beigas bija ļoti straujas. Būtu diezgan skaista filma, ja to ekranizētu.

Linduchy 17. septembris 2014 17:53 KRX

Būs janomedī bibliotēkā tā Ceļojošā priekameita, pagaidām nu nekādīgi nav sanācis viņu noķert :D
Lorensa Darela Justīne nav lasīta, bet, cik noprotu pēc internetā pieejamās info, tā nav saistīta ar Marķīzade Sada veikumu :)

KRX 17. septembris 2014 14:17 Catwoman

Man iet uz beigām "Ceļojošā priekameita" (emo) Ja patīk 15.gs laikmeta attainojumi, ir iztēle, nav aizspriedumu pret tā laika priekameitu niecīgo higiēnu utt - droši lasīt! Kaut kas man liek šo grāmatu saistīt ar "Ziedlapiņas tumši sārtās un baltās".

Bet par to Justīni... tai taču nav nekādas saistības ar Lorensa Darela "Justīni"? Tā arī skaitās 18+ lasāmviela, taču sapratu, ka tā ir tikai viena daļa no triloģijas. Varbūt kāda ir lasījusi to?

Rebeka 16. septembris 2014 20:56

Lasu tagad Pāvila Rozīša "Valmieras puikas" man ļoti patīk!!! :) Izvēlējos šo, jo gribēju pamēģināt kā ir lasīt grāmatu telefonā un šī bija pa brīvu, bet ir interesanta, lasu ar aizrautību. :) Man gan lēni sanāk ar to lasīšanu, jo lasu pirms miega un pēc pāris lapaspusēm aizmiegu :D Nu tā arī sanāks mēnesī viena grāmata :D

Linduchy 16. septembris 2014 15:02 spiiguliite

Pēc tam padalies iespaidos par Ceļojošo priekameitu. Ir dzirdētas dažādas atsauksmes ;)

spiiguliite 16. septembris 2014 14:34

šobrīd izlasījusi esmu "Tūkstoš sauļu mirdzums" -> http://gramatudienasgramata.blogspot.com/2014_09_01_archive.html un rindā gaida "Ceļojošā priekameita"
Catwoman, paldies par rakstu (F) iekļaušu sev Tevis ieteikto Koelju darbu :)