Sekss un lielpilsēta krievu stilā jeb ""Īsais kurss laimīgai dzīvei"

Autors: sandijasieviesuklubs, 2012. gada 31. marts, 09:00:00
Sekss un lielpilsēta krievu stilā jeb ""Īsais kurss laimīgai dzīvei"

Kāda būtu "Sekss un lielpilsēta" krievu stilā? Tādā, pavisam reālā, bez holivudiskiem izskaistinājumiem? Kāda būtu sieviešu dzīve, ja tai noņemtu nost glancēto žurnālu spozmi un parādītu pavisam atkailinātu?

Šokējoša, atklāta, jaunās krievu režisores Valerijas Gajas Germanikas filma "Краткий курс счастливой жизни" liek paskatīties uz sieviešu dzīvi bez rozā brillēm. Skaudri, bet patiesi.

Tāpat kā amerikāņu "Sex&The City" , arī Krievijā kaut kur liktens kopā savedis četras daiļas būtnes, tikai viņām, atšķirībā no savām bagātajām Manhetenas radiniecēm, ir sūri un grūti jācīnās par savu eksistenci.

{smallpic:1}

Seksīgā un liktenīgā Vientuļā māte

{smallpic:2}

Neauglīgā un nerātnā

{smallpic:3}

Neapmierinātā un ģimenes dzīves nomāktā

{smallpic:4}

Vienkārši naivā un stulbā

Un pa vidu "lieliskie" - jā, ar mazo burtu. Vīrieši, kuri neuzņemas atbildību par saviem bērniem, krāpj savas sievas ar daiļām kolēģēm, neved romantiskos ceļojumos, bet cenšas izsprukt pa lēto, bezmugurkaulnieki, bet tik ļoti mīlēti un gaidīti, jo viņi taču ir Vīrieši!

Seriāls atklāj ļoti sāpīgas problēmas mūsdienu postpadomju telpas sieviešu dzīvēs - kāpēc mēs esam tik vientuļas? Kāpēc vīrieši mūs izmanto un pamet? Sievetes tomēr fano par šo filmu, lai gan tā atklāj reālas un nepatīkamas ainas - tādas, par kurām klusībā nodomāt: "bet ar mani taču arī tā ir bijis".

Lai gan seriāla galvenās varones ir visai neveiksmīgas, tomēr viņas ir tik patiesas, ka jau sākot no 7.sērijas es mīlu viņas visas  - ar visiem trūkumiem! Salīdzinājumā amerikāņu "Sekss un lielpilsēta" šķiet ļoti iluzors skatījums uz sievietes dzīvi.

Talantīgajai krievu režisorei Valerijai Gai Germanikai ir tikai  28 gadi!

 

Iesaku noskatīties!!! Pa TV to var redzēt www.1tv.lv

Internetā gan jau arī var atrast sērijas online