Sekss un lielpilsēta krievu stilā jeb ""Īsais kurss laimīgai dzīvei"

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 31. marts 2012 09:00
825

Kāda būtu "Sekss un lielpilsēta" krievu stilā? Tādā, pavisam reālā, bez holivudiskiem izskaistinājumiem? Kāda būtu sieviešu dzīve, ja tai noņemtu nost glancēto žurnālu spozmi un parādītu pavisam atkailinātu?

Šokējoša, atklāta, jaunās krievu režisores Valerijas Gajas Germanikas filma "Краткий курс счастливой жизни" liek paskatīties uz sieviešu dzīvi bez rozā brillēm. Skaudri, bet patiesi.

Tāpat kā amerikāņu "Sex&The City" , arī Krievijā kaut kur liktens kopā savedis četras daiļas būtnes, tikai viņām, atšķirībā no savām bagātajām Manhetenas radiniecēm, ir sūri un grūti jācīnās par savu eksistenci.

{smallpic:1}

Seksīgā un liktenīgā Vientuļā māte

{smallpic:2}

Neauglīgā un nerātnā

{smallpic:3}

Neapmierinātā un ģimenes dzīves nomāktā

{smallpic:4}

Vienkārši naivā un stulbā

Un pa vidu "lieliskie" - jā, ar mazo burtu. Vīrieši, kuri neuzņemas atbildību par saviem bērniem, krāpj savas sievas ar daiļām kolēģēm, neved romantiskos ceļojumos, bet cenšas izsprukt pa lēto, bezmugurkaulnieki, bet tik ļoti mīlēti un gaidīti, jo viņi taču ir Vīrieši!

Seriāls atklāj ļoti sāpīgas problēmas mūsdienu postpadomju telpas sieviešu dzīvēs - kāpēc mēs esam tik vientuļas? Kāpēc vīrieši mūs izmanto un pamet? Sievetes tomēr fano par šo filmu, lai gan tā atklāj reālas un nepatīkamas ainas - tādas, par kurām klusībā nodomāt: "bet ar mani taču arī tā ir bijis".

Lai gan seriāla galvenās varones ir visai neveiksmīgas, tomēr viņas ir tik patiesas, ka jau sākot no 7.sērijas es mīlu viņas visas  - ar visiem trūkumiem! Salīdzinājumā amerikāņu "Sekss un lielpilsēta" šķiet ļoti iluzors skatījums uz sievietes dzīvi.

Talantīgajai krievu režisorei Valerijai Gai Germanikai ir tikai  28 gadi!

 

Iesaku noskatīties!!! Pa TV to var redzēt www.1tv.lv

Internetā gan jau arī var atrast sērijas online

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
acisciet 2. aprīlis 2012 09:53

Paldies par seriāla reklāmu. Kaut kas mani šajā seriālā "paņēma" un aizrāva. Problēmas ikdienišķas un pazīstamas. Liek kārtējo reizi apjaust, ka ne jau es vienīgā ar šādām likstām un pārdomām. Prototipi arī ikdienā atpazīstami, var atrast arī savējo:) Tas viss ir bezgala sievišķīgi - sapņot, ciest, vilties un tāpat turpināt sapņot.

smukaa 31. marts 2012 12:30

Nepatīk..un Ģermanikai (ta kas šokēja ar filmu Škola) vispār dīvaina izpratne par režiju..Piedevām mazliet izskatās pēc plaģiāta..un sāk krist uz nerviem,ka visos seriālos ir 4 draudzenes!!!

guakamole 31. marts 2012 12:24

Es arī skatos šo seriālu. Sākumā man nepatika, bet sākot no 3-4 sērijas ievilka!var ladēt seriālu no filebase.

31. marts 2012 09:56

skandāloza režisore, kura balancē uz "černuhas" robiežas. manuprāt viņa tomēr pārspīlēja. kā SATC uz vienu pusi, tā šī uz citu.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā