Sekot savam sapnim...

Autors: Linduchy, 2017. gada 14. janvāris, 09:44:39
Sekot savam sapnim...

Mia sapņo kļūt par aktrisi, tāpēc piedalās neskaitāmos kastingos. Katru reizi, atkal un atkal viņa saņem atteikumu, jo kāda cita ir skaistāka, labāka, interesantāka, atbilstošāka. Atteikumi pazemo un sāpina. Un sapnis tiek aprakts zem neveiksmju čupas.

Sebastians ir talantīgs pianists ar sapni par savu mūzikas klubu, kurā varētu spēlēt tīru džezu, taču pagaidām viņam nākas iztikt ar gadījuma darbiem un "džinglbelu" spēlēšanu restorānos.

Ir viegli sekot savam sapnim, ja kāds cits tikmēr apmaksā tavus ikdienas rēķinus. Vienam sava sapņa īstenošana var prasīt dienas, otram - gadus, bet kādam nāksies atteikties no sava sapņa, lai iegūtu stabilitāti dzīvē un apmaksātu ikdienas tēriņus...ja arī tas nozīmē to, ka nāksies īstenot svešus sapņus.

Filma "La La Land: Kalifornijas sapņi" ir pelnīti saņēmusi 7 Zelta globusus. Sākumā šaubījos, vai vispār gribu skatīties mūziklu, jo šis žanrs nudien nav no maniem iecienītākajiem. Taču šobrīd es nenožēloju pavadīto laiku, skatoties šo stāstu patiesu par dzīvi - par piepildītiem un aizmirstiem sapņiem, par romantiku un dzīves skarbo ikdienu, par sāpēm un cerībām, par atbalstu un iedrošinājumu, par drosmi sekot savam sapnim gadiem ilgi pat tad, ja nemitīgi vajā neveiksmes.

Emma Stouna un Raiens Goslings - skaists pāris. Baudāms un pārliecinošs tēlojums.

Mani uzrunāja filmas krāsas un siltums. Iespējams, ka aukstās un baltās ziemas dēļ, kas šobrīd ir aiz loga. 

Un mani patīkami pārsteidza tas, ka šis nebija tāds mūzikls, kurā ir nemitīga dziedāšana - muzikālais sniegums harmoniski papildināja filmu, nevis pārņēma visu stāstu. Ļoti patika filmā atskaņotā mūzika. Zelta globuss kategorijā "Labākā dziesma" - pelnīti, jo pat šobrīd, kad rakstu šo publikāciju, galvā skan "City of Stars".

Reizēm mums vajag kādu, kas iedrošina sekot savam sapnim, atbalsta, palīdz. Bet reizēm mēs savu sapni varam sasniegt vien tad, ja ejam katrs savu ceļu...

Vai tev ir sapnis? Un ko tu dari, lai to īstenotu?