Šausmu, izlaušanās un piedzīvojumu istabas Rīgā: Top 5

dolo_acca21
dolo_acca21 4. decembris 2015 20:01
3134

Vai Tev ir bijis sapnis būt spiegam, kas izbēg no aizslēgtām telpām? Tas vairs nav tikai sapnis Latvijas visaizraujošākajā pilsētā Rīgā. Draudzīgākā auto noma Rīgā RentMama iesaka TOP 5 vietas, kurās ir vērts doties piedzīvojumos un sajusties kā Džeimsam Bondam.

  1. Ja esi Harija Potrera fans, XRoom ir domāta tieši Tev. Šajā vietā piedzīvojumu kāros apmeklētājus sagaida aizraujošas istabas. Pirmā no tām ir Harija Potera un slēgtā istaba, nākamā ir Šerloka Holmsa un karalisko dārgumu telpa . Bert tas nav viss, jo interesentus vēl sagaida KGB aizturēšanas  un bankas aplaupīšanas istaba. Izvēlies vienu no tām uz izbēdz 60 minūšu laikā.
  2. Izlaušanās istaba ir īstā izvēle tiem, kuru kaislība ir atrast apslēptus objektus un atrast atbildes. Šī piedzīvojumu istaba piedāvā drosmīgajiem sešas istabas, vēl jo vairāk – Tu vari gūt asas izjūtas arī prāmja, kas kursē uz Tallinu. Izlaušanās istaba nav tikai spēle, šī ir vieta, kur vari dzīvot dubulto dzīvi.
  3. Vai Tu esi kādreiz teicis, ka Tev nav bail nenokā? PSAIHO pierādīs, ka uzskatīji nepareizi. PSAIHO ir vieta ar daudzām tumšām telpām, labirintiem, šaurām ejām,zirnekļiem un zombijiem. RentMama garantē, ka pieņemot šo izaicinājumu, Tu ieskatīsies bailēm acīs. Vai Tev vēl pietiek drosme, lai  dotos uz šo vietu?
  4. Izvēlies FindExit, ja vienmēr esi sapņojis būt par Šerloka Holmsa palīgu. Turpini viņa iesākto lietu  Baker iela 221B un pabeidz to 60 minūtēs.Izbēdz no šīs istabas un atklāj, kurš ir noziedzinieks. Atceries, esi ātrs, vai arī neizdosies paredzēt noziedznieka nākamo nozieguma pastrādāšanas vietu.
  5. RoomBreak ir teicama izvēle draugu, kolēģu un ģimenes kompānijām. Pārbaudiet, cik vienoti esiet, atrisinot  mīklas un atrodot izeju no telpas. Esiet ātri, uzmanīgi un vienoti!
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 5. decembris 2015 10:10

Savairojušās gan šitās piedzīvojumu istabas kā sēnes pēc lietus! Pirms gada Rīgā bij vien pārītis!

Kerstyna 4. decembris 2015 23:37

Nu tāda - "neslikta reklāmiņa"... Ja vēl būtu gramatiski baudāmi uzrakstīta... :D Par stilu neizteikšos 8-|

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam