Saņem pēdējo vasaras retrītu. Sestdien apmeklē pasākumu “Pieturi vasaru Spicē”!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. augusts 2019 13:51
215

Šo sestdien, 31.augustā, pie t/c “Spice” norisināsies pasākums, kura ietvaros draugu un ģimenes kompānijā visi aicināti izbaudīt vasarīgu atmosfēru, klausoties jautros dzīvās mūzikas ritmos, un palutināt savas garšas kārpiņas, baudot “Street Food Latvia” ēdinātāju gardumu klāstu. 

Nedēļas nogales atmosfēru uzburs dzīvās mūzikas koncerti: plkst. 13.00 pie t/c “Spice” A ieejas uzstāsies grupa “MAZAIS PRINCIS”, plkst. 15.00 gaidāms “Tubeman” šovs, savukārt, plkst. 16.30 ar enerģiju pasākuma teritoriju piepildīs grupa “OLAS”. 

Linda Kalniņa, Tirdzniecības komplekss “Spice” Mārketinga vadītāja: “Vasara ir paskrējusi vēja spārniem, bet vēlamies saviem klientiem un tirdzniecības centra viesiem sniegt iespēju pavadīt pēdējo augusta dienu arvien vasarīgā atmosfērā, kuras ietvaros daudz padomāts par izklaides iespējām kā pieaugušajiem, tā bērniem. Par izsalkušajiem kā ierasts parūpēsies “street food” ēdinātāji. Esmu pārliecināta, ka ikviens spēs atrast savai gaumei atbilstošas vēlās brokastis vai pusdienas. Paralēli brīvajai, festivāla atmosfērai, piedāvāsim smelties idejas, lai pilnvērtīgi sagatavotos jaunajam mācību gadam.”

Grupa “MAZAIS PRINCIS”: “Uz skolas sola, gan uz tāfeles... Kā mācēju, es rakstu Tavu vārdu... Cienot savu klausītāju, savu mūziku neizpildām. Tādēļ mēs - grupa “MAZAIS PRINCS”, savas atvadu tūres ietvaros, aicinām ikvienu zinību un mīlestības alkstošo uz šīs vasaras pēdējo mīlestības retrītu galvaspilsētā – “Pieturi vasaru Spicē” 31. augustā!”

Sestdien, jau no plkst. 11.00 līdz pat mijkrēslim plkst. 20.00 pie t/c “Spice” A ieejas pasākuma vadītāja Edgara Varaņicka vadībā norisināsies virkne bezmaksas aktivitāšu, kurā iesaistīties gan pašiem, gan savām atvasēm: tostarp dārza spēles, dažādi jautri un izglītojoši konkursi. Paralēli tam varēs iepazīties ar aktualitātēm bērnu un jauniešu gaidāmās sezonas modes pasaulē – Bērnu modeļu skola un aģentūra “Babochka” modes skatē, kā arī nodoties sportiskās aktivitātēs, ko vadīs hokeja kluba “Dinamo” talismans Dinamīts un futbola skolas “Metta” un Sportland pārstāvji. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā