Sākusies biļešu tirdzniecība mūzikas festivālam “Country Bauska 2020”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. decembris 2019 10:18
207

Šodien, 23. decembrī, sākusies biļešu tirdzniecība Baltijas lielākajam kantrī mūzikas festivālam “Country Bauska 2020”, kas nākamā gada vasarā 3. un 4. jūlijā norisināsies jau 22. reizi pēc kārtas. Tas festivālu ierindo starp vienu no Latvijas festivāliem-ilgdzīvotājiem. 2020. gadā festivālā  īpašs uzsvars tiks likts uz latviešu mūziku. 

Šogad uz “Country Bauska” festivāla skatuvēm būs iespēja dzirdēt grupas, kuru dziesmas  iemīļojis plašs latviešu klausītāju pulks – “Sestā Jūdze”, “Klaidonis”, “The Rolltones” un grupa “Dakota”, kas ir piedalījusies gandrīz visos “Country Bauska” festivālos, kā arī citi zināmi mākslinieki. Festivāla ietvaros uzstāsies Amerikāņu daudzpusīgā un talantīgā māksliniece Jessica Lynna no Ņujorkas. Pēdējo gadu laikā mūziķe vasaras sezonā devusies tūrē pa Eiropu un Lielbritāniju, iegūstot klausītāju uzticību.

20191225101755-91357.jpg

“Country Bauska”  producents Mārtiņš Jātnieks uzsver: “Veidojot festivālu, vēlamies sniegt dažādību gan muzikālā ziņā, gan piedāvājot plašas izklaides iespējas festivāla teritorijā, lai radītu patīkamas emocijas. Šogad veidosim pasākumu īstā lauku stilā, būs gaidāmas jaunas aktivitātes, lai pasākuma apmeklētāji to varētu izbaudīt visā tā krāšņumā un svinētu kantrī mūzikas svētkus.” 

Festivāls norisināsies divas dienas, kurās apmeklētājiem būs iespēja iepazīt dažādo kantrī mūziku. „Country Bauska” piedāvās divas skatuves uz kurām varēs dzirdēt tradicionālo kantrī, americana, moderno kantrī roku, western swingu un citus ritmiskos kantrī mūzikas stilus.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē. Par pazeminātu cenu – 20 eiro pieaugušajiem – līdz 2020. gada 31. janvārim iespējas iegādāties divu dienu biļetes. Pēc tam iegādājies biļetes iepriekšpārdošanā būs lētāk, divu dienu biļete pieaugušajiem  – 25 eiro (pasākuma norises vietā 30 eiro). Savukārt bērniem līdz 11 gadu vecumam (vecāku pavadībā) un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (uzrādot 1. vai 2. grupas invaliditātes apliecību un personu apliecinošu dokumentu)  – ieeja bez maksas. Bērniem no 12 - 16 gadu vecumam vienas dienas biļete – 5 eiro.

Bauskas Pilskalna estrādē festivāls notiek jau kopš 1999. gada. Līdz šim festivālā ir piedalījušies 26 latviešu grupas un 47 ārvalstu mūziķi no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Vācijas, Francijas un citām Eiropas valstīm, radot lielisku festivāla programmu. Vairāk informācijas par festivālu un programmu: https://www.countrybauskafestival.lv/

Biļetes pieejamas: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/79505

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies