Sākas Rīgas restorānu nedēļa. Kurš ir Tavs iecienītais?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. jūlijs 2013 16:02
1527

Šodien tiks atklāta vasaras Rīgas restorānu nedēļa. Turpinot iesākto tradīciju, jau trešo reizi norisināsies Rīgas restorānu nedēļa, kas šoreiz būs veltīta vasarai.

No šā gada 5.augusta līdz 11.augustam durvis vērs vairāki Rīgas restorāni, kas nedēļas garumā ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim ļaus nobaudīt vasaras dārzeņus un meža veltes, ogas, augļus, kā arī labumus no Latvijas laukiem.

Vasaras Rīgas restorānu nedēļas atklāšanas pasākums notiks plkst.11 restorānā "Dārzs", Skārņu ielā 9, Rīgā. Pasākuma laikā 13 Latvijas labākie šefpavāri, tostarp Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Ingmārs Ladigs, iejutīsies dārznieku un mākslinieku lomās, lai kopīgi ar mākslinieci Elitu Patmalnieci radītu mākslas darbu no vasaras dārzeņiem, meža veltēm, ogām, augļiem un citiem Latvijas lauku labumiem.

Vasaras sezonas restorānu nedēļā iesaistījušies 13 Rīgas restorāni, bāri un kafejnīcas - "Aleksis", "Avalon", "BBārs", "Benjamiņš", "Bibliotēka No.1", "Burkāns", "Restorāns Dārzs", "Fazenda Bazārs", "He’s restorāns", "Le Dome", "Ostas skati", "Trīs Pavāru restorāns Tam labam būs augt" un "Valtera Restorāns".

No 5.augusta līdz 11.augustam šajos restorānos īpašā piedāvājumā (par 10,5 latiem vai 15 eiro) būs iespējams baudīt trīs ēdienus.

Pasākums tiek īstenots projekta "Baltijas gaumīgi garšīgā galvaspilsēta Rīga" laikā un to realizē "Live Rīga" sadarbībā ar Latvijas Pavāru klubu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies