Sākas biļešu pārdošana festivālam LABA DABA 2015 – vasaras sajūtu pilna dāvana Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. decembris 2014 12:03
1275

LABA DABA ir starptautisks mūzikas festivāls, kas nākamajā vasarā norisināsies jau 7 gadu un būs piesātināts ar labu mūziku, aizraujošām nodarbēm un labdabīgu atmosfēru, kas bieži vien ir galvenais iemesls kāpēc cilvēki turp dodas. Katrai mājai ir sava aura un tās saimniecei savas “firmas” receptes, kas iepriecina viesus, bet festivālam ir pārdomāta programma un vesela sajūtu gamma, kas radīta domājot par apmeklētājiem, kas to iemīļojuši. Sākot no 2014.gada 19.decembra līdz 2015.gada 31.janvārim festivāla divu dienu biļetes būs pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv par īpašu svētku cenu. Festivāls kā ierasts norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā “Ratnieki”, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā.

Balstoties uz jau iekoptām tradīcijām, festivāls piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas, kā arī bagātu papildprogrammu ar radošām, aizraujošām, sportiskām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm, tai skaitā ģimenēm ar bērniem.

Aicinām LABA DABA draugus līdz janvāra izskaņai iegādāties ieejas biļetes uz abām festivāla dienām par 25EUR. Atgādinām, ka bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja festivālā pieaugušo pavadībā arī šogad būs bez maksas. Savukārt no 1.februāra festivāla divu dienu biļetes maksās 30EUR un sekos informācija par grupas biļetēm un īpašu piedāvājumu ģimenēm.

Grupas tiks izziņotas 2015. gada sākumā.

Festivāls LABA DABA - cilvēkiem, kas pagriež pasauli!

Sekojiet jaunumiem: www.labadaba.lv un sociālajos tīklos.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies