Sākam gatavoties Valentīndienai!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. februāris 2013 08:00
990

14. februārim ir gan kaismīgi piekritēji, gan vēl dedzīgāki pretinieki. It sevišķi Latvijā, kurā šo svētku svinēšana ir pārņemta no citu valstu svētku datumiem. Taču ja esi to skaitā, kam pret šiem svētkiem nav iebildumu un uzskati, ka tā ir vēl viena lieliska iespēja, lai parādītu savam mīļotajam, cik ļoti viņš tev ir īpašs un nozīmīgs, sāc noskaņoties šai dienai jau laikus. Sameklē feinu dāvaniņu, izdomā skaistu 14. februāra svinēšanas scenāriju un piedomā kā izrotāsi savu mājokli, lai nepārprotami padarītu šo dienu par iespējams romantiskāko šajā gadā!

Šokolāde, ziedi, kartītes un romantika... Patiešām! Kādēļ gan pelēkajā ikdienā neieviest vēl vienu iemeslu svētkiem? Vienalga, vai ar savu mīļoto esat tikko tikai iepazinušies un romantikas tāpat ikdienā netrūkst, vai arī dzīvojat kopā jau gadiem, vai pat tad, ja šobrīd esi attiecību statusā brīva sieviete – 14. februāris ir diena, kas liek sajust un arī pašai izstarot mīlestību. Tas galu galā ir svarīgākais – mīlēt, vai ne?

Esam sagatavojušas pavisam vienkāršu svētku gatavošanās plānu. Sākam jau šodien!

1. Neignorē 14. februāri! Pat tad, ja uzskati, ka šie ir komerciāli svētki, kas radīti tikai, lai patukšotu maciņus, izdomā sev piemērotāko veidu, kā sev tuvajiem parādīt, cik ļoti viņus mīli.

2. Pārliecinies, ka tavs mīļotais nav aizmirsis par Valentīndienas tuvošanos. Izstāsti, ka tu ļoti priecātos, ka šo dienu jūs pavadītu kopā tikai divatā un kādā īpašā veidā.

3. Jau laikus ieplānojiet, ko darīsiet 14. februāra vakarā. Ja tās ir vakariņas kādā īpašā restorānā, tad jau laikus rezervējiet sev galdiņu. Parūpējies par īpašu vidi. Izrotā savu mājokli!

4. Arī īpaši pagatavotas vakariņas var būt veids, kā parādīt savam mīļotajam, cik ļoti viņš tev ir svarīgs...

5. 14. februāri vari izmantot arī kā dienu, kad pārbaudīt drauga uzticību. Vai viņš saņems kādu SMS vai kartīti no kādas citas? Vai viņš par to tev pateiks? Vari pat izmēģināt triku – nosūti anonīmu vēstulīti savam draugam un paskaties viņa reakciju. Lai vakars nepārvērstos greizsirdības scēnā, anonīmajā vēstulītē iekļauj kaut ko pikantu, kas raksturo tikai tevi. Šādi vakaram piešķirsi īpašu uguntiņu!

5. Sagatavo īpašu kartīti savam mīļotajam, kurā atklāj viņam savas jūtas. Teikt – es tevi mīlu – nekad nevar būt par daudz!

6. Lai iesētu kāda īpašā cilvēka sirdī greizsirdību, atsūti pati sev anonīmu ziedu pušķi vai nopērc ziedus! To dari arī tad, ja šobrīd esi attiecībās viena. Kurš gan ir teicis, ka pati sev nevari uzdāvināt rozes?

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu parasti svini Valentīna dienu? Kādas ir tavas tradīcijas? Un kādi plāni šī gada 14. februārim?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies