22.oktobra ONLINE TV māmiņu konference TRĪS stundu garumā!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. oktobris 2015 08:03
2609

Māmiņu klubs – tā ir vieta kur mīl, vieta, kur satiekas, vieta, kur mēs esam viena otrai – lai atbalstītu, saprastu un uzklausītu!  Jau 22.oktobrī atkal tiksimies ONLINE TV, lai izglītotos un satiktos virtuāli ar dažādiem speciālistiem, kas sniegs noderīgus ieteikumu šajā rudenī,kā arī uzklausītu māmiņu pieredzi,testējot dažādus produktus!

22.oktobra ONLINE TV programma

10:00 Skābpiena produkti bērnu uzturā

Laiki mainās - ja senāk mazuļiem daudz agrīnākā vecumā tika piedāvāta auzu tume, kam pievienots piens, tad tagad pamatā piena produktus iesaka lietot no viena gada vecuma. Izņēmums ir skābpiena produkti. Tomēr ir jāzina, ar ko un kad sākt. Par to vairāk ONLINE TV ietvaros 22.oktobrī pastāstīs Food UnionKvalitātes departamenta vadītāja Inese Žēpere, kā arī  Alise Kindzule, uztura seciāliste.

10:35 Vitamīnu un minerālvielu nepieciešamība rudenī 

Rudens ir klāt, kā zināt, vai bērna vasarā uzņemtās vitamīnu rezerves nav jau sākušas izsīkt? Kas liecina par to, ka vitamīnu trūkst? Savukārt, ja tādi trūkst - kā atrast piemērotākos sev un bērnam? Par to visu vairāk pastāstīs farmaceite Laura Babre!

11:05 Pareizi krūts zīdīšanas priekšnoteikumi

Krūts pieniņš nav tikai mazulim piemērotākais uzturs. Tā ir tuvība, īpaša saikne, īpašas emocijas. Ja esi topošā vai jaunā māmiņa, ir vismaz lietas, kas par šo kopības mirkli tev būtu jāzina. Uz jūsu jautājumiem par krūts zīdīšanu ONLINE TV interneta tiešraides laikā atbildēs Latvijas neonatoloģijas māsu apvienības prezidente Elita Svareniece.

11:25 Topošās māmiņas uzturs un vitamīnu lietošana

Grūtniecības laikā nereti dzirdam, ka jāēd nu būs par diviem! Tas ir mīts, bet patiesībā- vitamīni gan ir nepieciešami abiem, gan tam mazajam cilvēciņam, kas aug mammas puncītī, gan arī mammai, lai viņai būtu spēks izturēt šos ne tik ļoti vieglos deviņus grūtniecības mēnešus, kuros viņa piedzīvo daudz un dažādu pārmaiņu! Tiekamies ONLINE TV un uzzināsi vairāk! Studijā viesosies Dr - Aija Tula-Rijkure, ginekologs, Diplomātiskā servisa medicīnas centrs.

11:45 Imunitātes stiprināšana un C vitamīns

Tiekamies ONLINE TV videoierakstā un uzzināsi par vitamīnu nepieciešamību rudenī! Mīļie vecāki, sagatavojiet jautājumus par vitamīnu lietošanu, par vitamīnu izvēli gan bērniem, gan pieaugušajiem!

12:05 Pirmie zobiņi: sāpju atvieglošana un zobiņu kopšana

Kad mazulim nāk zobiņi, tas nav patīkams process, jo te mammas redz siekalošanos, te dusmas un niķīšus, te apzinās - mazulim sāp, smaganas ir apsārtušas, pietūkušas. Kā bērniņam palīdzēt? Skaties ONLINE TV un uzzini visu par pirmajiem zobiņiem un aptuveno vecumu, kad bērniņš tādus var sākt gaidīt, par sāpju atvieglošanu zobiņu nākšanas laikā, kā arī par pirmo zobiņu kopšanu.

12:35 Huggies® Mīlestības pieskārieni

Jau no pirmās dzīves dienas mēs savu mazulīti tik ļoti mīlam, kā vēl nevienu šajā pasaulē. Lai gan jāsaka nē - mēs viņu mīlam jau tad, kad gaidām, bet tikšanās mirklī tā ir kā mīlestība no pirmā acu uzmetiena.  PIESKĀRIENI- tos bērni iepazīst jau savas dzīves pirmajā stundā. Nē, patiesībā, jau pirmajās minūtēs!Laiks iet uz priekšu, bērni aug. Un bērniem augot, vecāki nez kāpēc mazāk pieskaras bērniem. Bet atcerēsimies, ka jebkurā vecumā bērniem vajadzīgi pieskārieni, kas apliecina:"Tu man esi dārgs, es tevi mīlu".Tiešraides laikā tiksimies ar fizioterapeiti Janu Daudišu,lai noskaidrotu pieskārienu nozīmi!


 

20151020141021-77408.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies