Sabiedrības dāmas sacentīsies īpašās vistas pagatavošanā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 16. jūlijs 2014 00:00
1680

Trīs pavāru restorānā “Tam labam būs būt!” norisināsies kulinārās baudas vakars,  kurā sabiedrībā pazīstamās dāmas Elita Patmalniece, Binnija Ārberga un Jana Duļevska sacentīsies, kura no viņām labāk māk pagatavot īpašo vistu.

Kulinārās baudas vakaru rīko viena no Baltijas valstu lielākajām pārtikas uzņēmumu grupām KG GROUP. Vakara gaitā šefpavārs Ruslans Bolgovs iepazīstinās klātesošos ar uzņēmumu grupas ražotās produkcijas klāstu un sniegs pavārmākslas meistarklasi, kurā iesaistīsies arī Latvijā populāras personas un demonstrēs savas virtuves maģijas prasmes.

Pasākuma viesi baudīs gardas vakariņas un saviesīgas sarunas, bet par vasarīgi nepiespiestu noskaņu rūpēsies vakara vadītājs Egils Zariņš un mūziķu kolektīvs.

Īpašās vistas pagatavošanai veltītais kulinārās baudas vakars notiks ceturtdien, 17.jūlijā, plkst. 18:30, „3 pavāru restorānā” Torņu ielā 4/2 6, Rīgā.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies