Rudens iestājies. glābēji un dažādi.

Autors: hiperkeri, 2014. gada 2. oktobris, 11:09:38
Rudens iestājies. glābēji un dažādi.

Sveikas,dāmas!

Sen neesmu rakstījusi- par to arī mazliet jūtos vainīga,taču,ja vien nav oficiālā brīvdiena,tad tas nozīmē-ap pusdienlaiku es sāku strādāt un tā-līdz tumsiņai. Tādēļ rīti man paiet principā pa gultu un cenšos sevi lutināt kā vien varu iedomāties- fiziski vai mentāli,lai atgūtu balansu. Pa septembra pirmajām nedēļām es jau sapratu-esmu sevi darbā izdedzinājusi un parunājot ar kolēģiem sapratu- ir kas jāmaina,jo sezona jau tikai sākusies. Nedēļas nogalēs arī atpūta nesanāk- jābrauc ciemos talkā ģimenēm rudens ražu vākt-ir darbi,kas vienkārši ir jāpadara un punkts! Un tad arī saslimu. Pilnīgi reaktīvi-aizeju piektienā gulēt,sestdien pamostos tāda,ka no gultas ārā tikt nevaru . Taču mamma gaida ar kartupeļu talku.dilemma.es paliku mājās dzert tēju un labprātīgā verdzībā aizbrauca mans dzīvesbiedrs. augstākā pakāpe pašaizliedzības:D

es sevi dabūju uz kājām ar 9l tējas tajā sestdienā un 4 l tējas svētdienā. pirmdienā jau biju svaigs gurķis un devos strādāt ar jaunu uzrāvienu.

Tāds bija mans septembris un tas paskrēja garām nemanot. patiešām.

mēneša glābēji-noteikti tās ir skrienamās kurpes. mani UMBRO buči,ko kombinēju ikdienai, lai varu izskriet savas gaitas (jo līdz ar jauno darba grafiku,esmu diemžēl pametusi novārtā savas fiziskās nodarbības.ļoti,ļoti skumji.) un jaunpasūtītās Crocs kurpes no open24.lv- interneta veikals,kur kaut kam vienmēr ir atlaides. Tiesa,es biju noskatījusi kurpes ,bet biju nobumbulējusi atlaižu laiku,un gāju tās pirkt uz pašiem Crocs apartamentiem Rīgā. Tā kā tur manis izvēlētais modelis manā izmērā nebija,tad viņi to pasūtīja-ha!caur open24.lv! un piegāde- man uz mājām-bez maksas!!!! +vēl atlaidi 3 eiro iedeva! Tā nu esmu tikusi pie šīm-

20141002105657-35459.jpg

Skaistules:) Man vismaz patīk. Krokši ir mainījuši dizainu uz labo pusi :D Tā kā nu arī es esmu iekāpusi tajā vilcienā,kuri valkā krokšus. Jāsaka viens-ar viņiem arī ir tikpat liela iespēja noberzt kājas kā ar jebkuru citu kurpi. tā tas vienkārši ir.es ceru tikai,ka būs iespējams tās ievalkāt. to laiks rādīs. varbūt kādai ir pieredze ar krokšiem??

 tā.un mans puisis arī iepirkās open24.lv un šodien gaidām viņa ādas kurpes- birojam. pagaidām esmu ļoti apmierināta par šo internetveikalu un man ļoti patīk.

skaistumlietās es šomēnes esmu bijusi kūtra-nekas jauns nav klāt-lietoju to,kas jau ir sagādāts. man šomēnes ļoti patīk tumšas acu ēnas un ogu lūpas. 

mīļākā tēja- kumelīšu un piparmētru.

Grāmatas- hm.recepšu grāmata- vēl arvien meklēju vegānu opcijas visam. Jā,vēl pieturos pie šī uztura.

Gadījās jau sagrēkot pa ciemos braukšanām ar kūku un pāris šokolādes gabaliņiem un tas uzreiz vakarā parādījās arī sejā. jā,tas notiek tik ātri.

dziesma- one republic- i have lived

un daudz Rammstein.

izbaudu džemperu laiku un krāsas dabā. mājās noteikti tuvākajā laikā notiks maza dekoru maiņa un oktobrī paredzēta siguldas rudens baudīšana:)

Daudz šoreiz nebija,taču ņemiet arī to par labu!:)

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus