Rudens iestājies. glābēji un dažādi.

hiperkeri
hiperkeri 2. oktobris 2014 11:09
3267

Sveikas,dāmas!

Sen neesmu rakstījusi- par to arī mazliet jūtos vainīga,taču,ja vien nav oficiālā brīvdiena,tad tas nozīmē-ap pusdienlaiku es sāku strādāt un tā-līdz tumsiņai. Tādēļ rīti man paiet principā pa gultu un cenšos sevi lutināt kā vien varu iedomāties- fiziski vai mentāli,lai atgūtu balansu. Pa septembra pirmajām nedēļām es jau sapratu-esmu sevi darbā izdedzinājusi un parunājot ar kolēģiem sapratu- ir kas jāmaina,jo sezona jau tikai sākusies. Nedēļas nogalēs arī atpūta nesanāk- jābrauc ciemos talkā ģimenēm rudens ražu vākt-ir darbi,kas vienkārši ir jāpadara un punkts! Un tad arī saslimu. Pilnīgi reaktīvi-aizeju piektienā gulēt,sestdien pamostos tāda,ka no gultas ārā tikt nevaru . Taču mamma gaida ar kartupeļu talku.dilemma.es paliku mājās dzert tēju un labprātīgā verdzībā aizbrauca mans dzīvesbiedrs. augstākā pakāpe pašaizliedzības:D

es sevi dabūju uz kājām ar 9l tējas tajā sestdienā un 4 l tējas svētdienā. pirmdienā jau biju svaigs gurķis un devos strādāt ar jaunu uzrāvienu.

Tāds bija mans septembris un tas paskrēja garām nemanot. patiešām.

mēneša glābēji-noteikti tās ir skrienamās kurpes. mani UMBRO buči,ko kombinēju ikdienai, lai varu izskriet savas gaitas (jo līdz ar jauno darba grafiku,esmu diemžēl pametusi novārtā savas fiziskās nodarbības.ļoti,ļoti skumji.) un jaunpasūtītās Crocs kurpes no open24.lv- interneta veikals,kur kaut kam vienmēr ir atlaides. Tiesa,es biju noskatījusi kurpes ,bet biju nobumbulējusi atlaižu laiku,un gāju tās pirkt uz pašiem Crocs apartamentiem Rīgā. Tā kā tur manis izvēlētais modelis manā izmērā nebija,tad viņi to pasūtīja-ha!caur open24.lv! un piegāde- man uz mājām-bez maksas!!!! +vēl atlaidi 3 eiro iedeva! Tā nu esmu tikusi pie šīm-

20141002105657-35459.jpg

Skaistules:) Man vismaz patīk. Krokši ir mainījuši dizainu uz labo pusi :D Tā kā nu arī es esmu iekāpusi tajā vilcienā,kuri valkā krokšus. Jāsaka viens-ar viņiem arī ir tikpat liela iespēja noberzt kājas kā ar jebkuru citu kurpi. tā tas vienkārši ir.es ceru tikai,ka būs iespējams tās ievalkāt. to laiks rādīs. varbūt kādai ir pieredze ar krokšiem??

 tā.un mans puisis arī iepirkās open24.lv un šodien gaidām viņa ādas kurpes- birojam. pagaidām esmu ļoti apmierināta par šo internetveikalu un man ļoti patīk.

skaistumlietās es šomēnes esmu bijusi kūtra-nekas jauns nav klāt-lietoju to,kas jau ir sagādāts. man šomēnes ļoti patīk tumšas acu ēnas un ogu lūpas. 

mīļākā tēja- kumelīšu un piparmētru.

Grāmatas- hm.recepšu grāmata- vēl arvien meklēju vegānu opcijas visam. Jā,vēl pieturos pie šī uztura.

Gadījās jau sagrēkot pa ciemos braukšanām ar kūku un pāris šokolādes gabaliņiem un tas uzreiz vakarā parādījās arī sejā. jā,tas notiek tik ātri.

dziesma- one republic- i have lived

un daudz Rammstein.

izbaudu džemperu laiku un krāsas dabā. mājās noteikti tuvākajā laikā notiks maza dekoru maiņa un oktobrī paredzēta siguldas rudens baudīšana:)

Daudz šoreiz nebija,taču ņemiet arī to par labu!:)

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē jaunos Timotei šampūnus

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
geogbaby88 22. oktobris 2014 06:27

hello dear
paldies par jūsu mailGeogline es esmu viena, es esmu interese uzzināt vairāk par jums, man paskaidrot jums maniem iestatījumiem ticēt Junijs web tiksies klātienē, atbildi man, izmantojot manu privāto e-pasta adresi, (mgeogline@yahoo.com) paldies, es gaidu, lai lasītu jums
jūsu jaunais draugs Miss Geogline,

hello dear
thanks for your mailGeogline I'm single, I am interest know more about you, for me to explain my presets to you believing that we will meet in person, reply me through my private email address at (mgeogline@yahoo.com) thanks, i am waiting to read you
yours new friend Miss Geogline,

krizdole 3. oktobris 2014 10:38

Prieks atkal redzēt kādu blogu no tevis :)
Runājot par krokšu kurpēm- viņas ir ērtas, kā jau krokši kopumā un man patīk tas visurgājēja pluss :D Ej pa lietu, kaut dubļiem un tāpat kurpes nebūs sabojātas :) - protams ir vasarā, jo materiāls ir diezgan neelpojošs.

mazaa raganina 2. oktobris 2014 12:52 hiperkeri

Kādā ziņā? Ģimenē esmu vienīgā roze dārzā, man jāpucējas saviem puišiem par godu!:)

Ciao 2. oktobris 2014 12:14

Mans septembris ir iegājis arī vēsturē :D Ir uzsākts selfiju bums, pateicoties kādai diskusjai :D Nu tā lūk.. vieni no jaunākajiem šūtajiem svārkiem, absolūti mans rudens favorīts šogad.
Arī daudz klausīta mūzika... tiesa vairāk oldies...un no dīvām Montserrat Caballe ... vēl cītīgi turpinās puķu pavairošanas laiks, konkrēti šīm balkona puķēm. Un turpinās aktīvi šūšanas darbi.. nu jau vēlākam rudenim tik aktuālās somas, cimdi un cepures :)
Un jā noteikti iesaku divas juakas filmas - The 100 Foot journey un the Grand Budapest Hotel :) Voilā

Cerīte 2. oktobris 2014 11:30

Un šo sestdien Siguldas vietā aizbrauc uz Tērvete-TAS IR TĀ VĒRTS.

Cerīte 2. oktobris 2014 11:29

O-One republic-mani mīluļi(L)(L)(L)(L)

hiperkeri 2. oktobris 2014 11:27

Makvīn- ohoooooo!!!
Tā,es gaidu lūpu krāsu parādi bloga veidā,ja??:):D
nu bet super! Ko ģimene saka?

mazaa raganina 2. oktobris 2014 11:15

Laikam Tavu blogu iespaidā izdarīju sev ko neparastu-pasūtīju 2 lūpu krāsas,kaut arī 3 man jau ir.Man tas ir daaaudz!:D