Romantiskākie Valentīndienas ceļojumu galamērķi

dolo_acca21
dolo_acca21 1. janvāris 2016 21:58
1867

 

Liekas, ka gada romantiskākais laiks, kad šķietami viss šai pasaulē rotāts ar sarkanām sirdīm, vēl aiz kalniem, bet tas pienāks pavisam nemanot! Varbūt tieši tāpēc ir īstais laiks, lai jau plānotu romantisko ceļojumu kopā ar mīļoto, - nekavējies un izvēlies sev piemērotāko galamērķi. Pašmāju auto nomas uzņēmums RentMama sagatavojis Tev dažas idejas!

 

1. Protams, ja runa iet par romantiku, Parīzi pārspēt būs grūti! Taču tas nav tikai tēls, kas uzburts romatiskajās filmās vai kartiņās. Parīzes dārzi un celiņi piepildīti ar īpaši romantisku noskaņu. Pirms dodies ceļojumā uz Parīzi, pavisam noteikti painteresējies, kādi ir skaistākie mīlas stāsti, kas apvij Parīzi!

 

2.Lasvegasa būs interesants galamērķis pat tad, ja neesat plānojuši ātrās laulības Lasvegasā. Valentīndiena tur tiek svinēta godam un viss ir iespējams - gan serenādes no Elvisa, gan bildinājumi pāri pokera galdam!

 

3. Ne velti tango tiek saukta par vienu  no kaislīgākajām dejām, - izdzīvot kaisli, mīlestību un romantiku caur deju jādodas uz Buenosairesu, kur dejas vāji apgaismotos klubos, kokteiļi un drosmīgas deju kustības ievedīs jaunā mīlestības un romantikas pasaulē!

 

4.Nedaudz neparastāks ceļojuma galamērķis, taču ne mazāk romantisks! Mīli aukstumu? Bet varbūt mīli sasildīties mīļotā cilvēka apskāvienos? Derēs abi, ja dosieties uz Zviedriju izbaudīt nakšņošanu iglās (sniega mājiņās), sildot viens otru zem ziemeļbrieža ādas, izbaudot braucienu suņu pajūgā un tvaicējoties saunās!

 

5. Protams, tiem, kas uz aukstumu ir uz “Jūs”, un neprātīgi mīl pludmales un sauli, arī ir kāds lielisks romantisko brīvdienu galamērķi - Seišelu salas. Balto smilšu pludmales un  Indijas okeāna šļakatas radīs jūsu īpašo oāzi romantisma pilniem brīžiem!

 

6. Venēcija ir vēl viena no pilsētām, kas nekļūdīgi tiek saukta par romantiskāko no pilsētām visā Eiropā, ja ne visā pasaulē!. Varbūt tas ir stāsts par Romeo un Džuljetu Veronā, Venēcijā, kas liek atraukt atmiņā šo neprātīgo mīlas stāstu? Iespējams, izslavētais Venēcijas kanāls, tiltiņi un izbrauciens saulrieta laikā? Kas zina! To izprast dodies uz Venēciju un izbaudi patiesi romantisku atvaļinājumu!

 

7. Gruzija būs īstā vieta tiem, kas romantiku vēlas baudīt, palutinot sevi un relaksējoties. Termālie baseini un aromterapijas masāža diviem būs īsta bauda nogurušai miesai un garam!

 

8. Spānijas Katalonijas apgabalā eksistē kāda diezgan maza, taču brīnumaini skaista pilsēta Cagaques. Divu stundu pastaigu laikā visa pilsētiņa būs apskatīta, taču īstā romantika sākas saulrieta laikā, kad Vidusjūras apskalotā pilsētiņa kalnā atmirdz zeltainos toņos!

 

Iesaka: RentMama auto noma! : )

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies