Rokdarbnieku Lieldienu tirdziņš t/c DOMINA

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 11. aprīlis, 13:52:45
Rokdarbnieku Lieldienu tirdziņš t/c DOMINA

Tuvojoties pavasara gaidītākajiem svētkiem, tirdzniecības centrā Domina Shopping darbu sācis sirsnīgs rokdarbnieku Lieldienu tirdziņš, kura mērķis ir palīdzēt senioriem ar īpašām vajadzībām kaut nedaudz uzlabot savu materiālo situāciju. Līdzās tam darbojas arī Vecmāmiņu Lieldienskola – radošās darbnīcas bērniem, kurās seniori strādā bez atlīdzības. Abas aktivitātes organizē Invalīdu un Mazturīgo Senioru Atbalsta Fonds (IMSA Fonds) un tās tirdzniecības centrā norisinās no 11. līdz 16. aprīlim.

Tirdziņā piedalās vairāk nekā 25 seniori no visas Latvijas, kuri sarūpējuši gan tradicionālus, gan Lieldienu tematikā darinātus rokdarbus. Olas, zaķīši, cālīši un groziņi, kas darināti dažādās tehnikās, tirdziņā ir pieejami īpaši plašā izvēlē. Šie senioru darinātie rokdarbi būs lieliska Lieldienu dāvana gan lieliem, gan maziem, turklāt tie ir pa kabatai katram.

Līdzās rokdarbnieku tirdziņam IMSA Fonds tirdzniecības centrā ir iekārtojis arī Vecmāmiņu Lieldienskolu jeb radošās darbnīcas bērniem, kurās ikviens interesents aicināts piedalīties bez maksas. Tajās mazie un ne tik mazie ķipari zinošu vecmāmiņu pavadībā varēs apgūt dažnedažādas rokdarbu tehnikas, izgatavojot Lieldienu dekorus, piemēram, tamborētus cālīšus, pērļotus un filcētus zaķīšus, putniņus no dzijas. Būs iespējams iemācīties arī olu dekorēšanu ar pūpoliem un Latviju rakstiem, ādas siksniņas pīšanu un apgūt vēl daudz un dažādas noderīgas lietas.

Rokdarbnieku tirdziņa darba laiks no 11. līdz 15. aprīlim ir no plkst. 10:00 līdz 21:00, bet 16. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 19:00. Savukārt Vecmāmiņu Lieldienskola darbosies katru dienu no 11. līdz 16. aprīlim laikā no plkst. 10:00 līdz 19:00. Abas aktivitātes atrodamas tirdzniecības centrā Domina Shopping, Ieriķu ielā 3, Rīgā.

 

Par t/c Domina Shopping

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas iepirkšanās iespējas. Tajā atrodas vairāk kā 160 veikalu, tostarp visplašākajā izvēlē tieši apavu un bērnu preču tirdzniecības vietas, kā arī kafejnīcu un restorānu klāsts. Tāpat ir pieejams skaistumkopšanas salons, fitnesa centrs ar plašu un modernu SPA zonu, kā arī dažādu pakalpojumu sniegšanas vietas – pasts, apdrošināšanas iestādes un banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu un apavu šūšanas un labošanas darbnīcas, kā arī atslēgu serviss. Centram ir plašas vairāku līmeņu bezmaksas autostāvvietas.

Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielām.

Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.