Rokas bagāžu izmēri lidojumiem un GoodYear čemodāniņi no Statoil

Autors: pece, 2010. gada 10. septembris, 12:02:19
Rokas bagāžu izmēri lidojumiem un GoodYear čemodāniņi no Statoil

Pirms ceļojuma ar lidmašīnu, reizēm rodas jautājums, kādi ir atļautie rokas bagāžas izmēri. Katrai aviosabiedrībai tas var atšķirties – to var precizēt aviosabiedrībā, bet parasti tā ir viena soma vai portfelis, kuras izmēri garumā - platumā - augstumā nepārsniedz 45 x 35 x 20 cm – 60 x 40 x 20 cm un svars nepārsniedz 5 – 12 kg.

 Dažādām aviosabiedrībām tie ir atšķirīgi, tāpēc nebrīnieties, ka vienā gadījumā lidosiet bez problēmām ar visu savu rokas bagāžu, bet citā to pašu čemodāniņu liks nodot bagāžā un par to arī attiecīgi samaksāt.

 

 

Gribēju brīdināt, ka Latvijā šobrīd tik populārie Goodyear ceļojumu čemodāniņi, kurus varēja pret uzlīmītēm un piemaksājot nedaudz, iegādāties nesenajā Statoil akcijā, par dažiem cm pārsniedz mūsu pašu lidsabiedrības Airbaltic noteiktos izmērus rokas bagāžai.

 

 

Protams, būs reizes, kad tāpat kā man pēdējā lidojumā, izdosies iešmaukt lidmašīnā ar visu čemodāniņu, tomēr tas pa lielam būs atkarīgs no darbinieku izrādītās pretimnākšanas, kas var būt tieši atkarīga no konkrētā reisa noslogotības, jo AirBaltic noteiktie rokas bagāžas izmēri ir 50x40x23 cm un 8 kg.

 

 

Lai visi lidojumi norit bez pārpratumiem un aizķeršanās!