Rokas bagāžu izmēri lidojumiem un GoodYear čemodāniņi no Statoil

pece
pece 10. septembris 2010 12:02
2197

Pirms ceļojuma ar lidmašīnu, reizēm rodas jautājums, kādi ir atļautie rokas bagāžas izmēri. Katrai aviosabiedrībai tas var atšķirties – to var precizēt aviosabiedrībā, bet parasti tā ir viena soma vai portfelis, kuras izmēri garumā - platumā - augstumā nepārsniedz 45 x 35 x 20 cm – 60 x 40 x 20 cm un svars nepārsniedz 5 – 12 kg.

 Dažādām aviosabiedrībām tie ir atšķirīgi, tāpēc nebrīnieties, ka vienā gadījumā lidosiet bez problēmām ar visu savu rokas bagāžu, bet citā to pašu čemodāniņu liks nodot bagāžā un par to arī attiecīgi samaksāt.

 

 

Gribēju brīdināt, ka Latvijā šobrīd tik populārie Goodyear ceļojumu čemodāniņi, kurus varēja pret uzlīmītēm un piemaksājot nedaudz, iegādāties nesenajā Statoil akcijā, par dažiem cm pārsniedz mūsu pašu lidsabiedrības Airbaltic noteiktos izmērus rokas bagāžai.

 

 

Protams, būs reizes, kad tāpat kā man pēdējā lidojumā, izdosies iešmaukt lidmašīnā ar visu čemodāniņu, tomēr tas pa lielam būs atkarīgs no darbinieku izrādītās pretimnākšanas, kas var būt tieši atkarīga no konkrētā reisa noslogotības, jo AirBaltic noteiktie rokas bagāžas izmēri ir 50x40x23 cm un 8 kg.

 

 

Lai visi lidojumi norit bez pārpratumiem un aizķeršanās!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 10. septembris 2010 13:42

Kādreiz derēja bez problēmām, tagad atkarīgs no labvēlības....

inguce 10. septembris 2010 13:27

tas Airbaltic ir jaunums... kādu laiku tie čemodāni derēja. Tad laikam puse LV ar tādiem sāka braukt- un še tev, ņēma un nomainīja savus standartus :(

svabits 10. septembris 2010 13:08

lidoju gan ar ryanair gan baltic ar šo čemodānu - bez probļem ;-)
p.s. tikai tagad raineram jaunums ja lido ar rokas bagāžu tad drīkst būt tikai 1 soma tā tad nedrīkst būt ne mini plecsoma ne maisiņš rokās nekā.

aranza 10. septembris 2010 12:49

Paldies par info. Vēl nebija sanācis ar tiem ceļot, bet arī mums ir tāds čemodāniņš ;)

Aggie 10. septembris 2010 12:45

...es varētu romānu uzrakstīt par saviem lidojumiem...
...10 gadu laikā neviens notikums nav atkārtojies, katru reizi ar mani noticis, kas savādāk, pat pedējā reizē, kad lidoju, nu nekas vairs nevar notikt, notika, kas tāds, kas pat sapņos nerādās...

Rebeka 10. septembris 2010 12:40

Es nekur neesmu lidojusi, bet paldies par info, ja kaut kad būs tas jādara zināšu kā šādām lietām jāpievērš uzmanība!! :)