Rīgas svētki jau šovakar

thezeezee
thezeezee 20. augusts 2010 15:48
728

Parasti es rakstu par lietām, kuras pati esmu piedzīvojusi, baudījusi, bet šoreiz es gribētu Jūs aicināt uz piedzīvojumiem! Jau šodien sākas Rīgas svētki ar diezgan daudzpusīgu svētku programmu.

 

Dodies uz Rīgas svētku mājaslapu un svētku programmā atrodi tieši Tevi interesējošus pasākumus! Turklāt lielākā daļa pasākumu ir bez maksas. Es izpētīju arī laika prognozi un šīs pāris dienas solās būt siltas un bez lietus (varbūt vienīgi rīt vakar pusē nedaudz smidzinās lietutiņš). Tā nu - uz priekšu!

 

Ja kāda ir slinkāka uz pasākumu meklēšanu, tad varu padalīties ar pasākumiem, kurus nolēmu apmeklēt pati. Man šķiet interesanta izstāde Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejā - Art deco stils, uz ko es arī došos (vienīgi ņemiet vērā, ka šis pasākums ir par maksu - turklāt šodien ir lētāk).

 

Rīt plānoju vērot lidmašīnu šovu, kanāla regati, došos arī uz Laipu ielas pasākumiem, klausīšos simfoniskā orķestra koncertu Pētera bznīcā, noteikti vēlos redzēt daļu "Pērkona" koncertu Dzegužkalnā, tad jānoskrien savi 5 000 m O'Kartes nakts skrējienā un noteiki jāpaliek arī uz uguņošanu.

 

Skriet mīļotājiem varu pačukstēt, ka pagājušā gada O'Kartes nakts skrējiens bija vienkārši fantastisks. Tumsa, gaismiņas, mūzika, Vanšu tilts, daudz skrējēju un Rīga. Tas ir ko vērts! Domāju, ka piedzīvojot šādu pasākumu, skriešana gūst citu jēgu, citu motivāciju, jo tādi paši skrējēji, kā Tu, ir daudz! :)

 

 

P.S. Daudzo darbu un komandējuma dēļ tāds īsts raksts šonedēļ nesanāca, bet tā kā redzēju jaunās rudens/ziemas '10 kolekciju prezentācijas, tad nākamnedēļ padalīšos ar jaunumiem modē un maniem piedzīvojumiem..

 

Foto: www.rigassvetki.lv, www.nra.lvAutors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
21. augusts 2010 18:18

skatoties lidmašīnas, skudriņas pārskrēja..
un nodomāju: vai ir vērts tā spēlēties...ar savu dzīvi?

21. augusts 2010 15:55

Es gribēju šodien braukt uz uguņošanu,taču tik vēlu viss sāksies,ka nekur tomēr nedošos!

lotte 21. augusts 2010 07:59

Kā jums patika vakardienas koncerts?

rozhuks 21. augusts 2010 00:14

Mēs brauksim obligāti uz uguņošanu,bet iespējams ka uz regeta sacensībām ar tiksim,jo ļoti gribam,gribam!!

laurab 20. augusts 2010 16:22

http://www.rigassvetki.lv/2010/home/startpage/lv/ ...var redzēt visu, ko vēlas...pa labi ir iespējams apskatīt karti un pasākumu plānus pa dienām... viss ir ļoti izsmeļoši uzrakstīts :)
mēs ar iesim :)

inesev 20. augusts 2010 16:00

Es arī gribu aiziet uz šiem svētkiem, iesim rīt uz Krastmalu, TIKAI, vai ir arī kaut kur atrodami pasākumu laiki? Visur, kur atradu ir tikai no 10.00 - 23.00, piemēram. Interesē bērn programma sestdien, bet laikus nekur nevaru atrast :(
Varbūt kādai ir veicies labāk.