Rīgā viesosies pasaules kiberdrošības eksperti un IBM Watson mākslīgā intelekta robots

MagoneLauma
MagoneLauma 24. oktobris 2016 11:07
1500

Viens no vērienīgākajiem vispasaules kiberdrošības mēneša pasākumiem - 7. gadskārtējā starptautiskā konference DSS ITSEC - norisināsies 27. oktobrī Rīgā, apvienojot vairāk nekā 80 atzītu nozares ekspertu prezentācijas. Īpaša uzmanība konferencē tiks veltīta jautājumam par savienoto lietu interneta (Internet of Things) sniegtajām iespējām un radītajiem riskiem. Konferences ekspertu uzrunas būs iespējams noklausīties klātienē no visām 9 paralēlajām sesijām un arī video tiešraidē pasākuma mājaslapā.

Pirmo reizi DSS ITSEC kiberdrošības konferencē piedalīsies plašu atzinību guvušais IBM Watson mākslīgā intelekta robots NAO, kas kopā ar Eiropas Tīkla un informācijas drošības aģentūras stratēģisko operāciju vadītāju Stīvu Purseru (Steve Purser) un pasaules slaveno šifrēšanas standarta izgudrotāju Filu Cimmermanu (Philip Zimmermann) uzstāsies konferences pirmajā rīta sesijā.

2016. gads ir ievērojams ar vairākiem Eiropas Savienības un starptautiska līmeņa nozīmīgiem notikumiem digitālās ekonomikas attīstības kontekstā – pieņemta plaši diskutētā personas datu aizsardzības regula, izveidota un apstiprināta vienota Eiropas dalībvalstu kiberdrošības stratēģija, kā arī norisinās aktīvs darbs vienota Eiropas digitālā tirgus izveidē. Par šiem un citiem nozares notikumiem konferences dalībnieki diskutēs deviņās paralēlās sesijās visas dienas garumā.

Tirzājot globālā tīmekļa plusus un mīnusus, eksperti sniegs savu skatījumu par tādiem jautājumiem kā pašreizējie un nākotnes kiberdraudi, mūsdienu kibertirgus attīstība un stratēģija; tiks apspriesti jaunākie kiberdrošību regulējošie likumi un regulas, kā arī jaunākie tehnoloģiskie risinājumi nozarē. Konferencē būs aplūkojami dažādi ekspertu - hakeru paraugdemonstrējumi no Vācijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Latvijas un citām valstīm.

Dalībai konferencē tiek aicināti pieteikties biznesa un IT nozaru speciālisti un vadītāji, auditori, risku pārvaldnieki, personas datu apstrādes speciālisti. Pasākumam iespējams pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu konferences mājaslapā http://www.dssitsec.eu.

DSS ITSEC kiberdrošības konference ir vienota zināšanu, pieredzes un biznesa kontaktu apmaiņas platforma, kurā uzņēmēji var stiprināt savu starptautisko konkurētspēju, savukārt valsts sektora pārstāvji novērst riskus, kas saistīti ar digitālo ekonomiku un tās iedzīvotāju un uzņēmēju sensitīvajiem datiem. Konferences norisi un pieredzējušo ekspertu uzstāšanās nodrošina pasākuma atbalstītāji Accenture, ALSO, Awingu.com, BAKOTECH, Balabit, Cisco, F5, Hermitage Solutions, IBM, MobileIron, Radware, Rapid7, Sophos un citi.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies