Rīgā atvērusies unikāla velo-kafejnīca “The Hub Cafe”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. februāris 2019 19:21
681

Rīgas centrā apmeklētājiem durvis vaļā vēris unikāls kafejnīcas koncepts, kas zem viena zīmola “The Hub Cafe” apvieno tradicionālo havajiešu virtuvi ar vienīgo velo-studiju Baltijā, kas piedāvā braucienus ar Zwift velosimulatoriem. 

“Novērojot strauji augošo riteņbraucēju skaitu pilsētā un iedzīvotāju vēlmi dzīvot veselīgāk, esam radījuši vietu, kas piedāvā kvalitatīvu ēdienu, kafiju un iespēju izkustēties,” skaidro idejas autors Gerhards Erasmus. “Atšķirībā no līdzīga koncepta velo-kafejnīcām citur Eiropā izceļamies ar to, ka tradicionālos velotrenažierus esam nomainījuši pret īstiem velodsipēdiem, tos papildinot ar Zwift virtuālās spēles elementiem, kas treniņu procesu padara aizraujošāku.“

Zwiftir pasaulē populārākā virtuālās realitātes riteņbraukšanas aplikācija, kas ļauj ar velosipēdu izbraukt dažādas pasaules vietas un maršrutus, atrodoties tepat Latvijā. Zwift var tikt izmantots gan fiziskās formas uzlabošanai, gan arī ļoti augstu sportisko mērķu sasniegšanai. The Hub Cafe ir ne tikai pirmā Zwift velo-studija Baltijā, bet arī viena no retajām Eiropā. 

“Izmantojam Zwift, jo tā ir sociālākā e-sporta platforma, kurā iespējams sazināties un braukt kopā ar citiem braucējiem no visas pasaules,” stāsta veikala “Veloprofs” vadītājs Jānis Baltaisbrencis. “Pateicoties centrālajai atrašanās vietai, jau tuvākajā nākotnē The Hub Cafe redzam kā centrālo tikšanās vietu cilvēkiem, kas interesējas par velobraukšanu un aktīvu dzīvesveidu – organizēsim kopīgus velobraucienus, skatīsimies riteņbraukšanas pārraides un baudīsim gardu ēdienu!” 

Kafejnīcas ēdienkartē dominē havajiešu ēdiens “poke bļodas”, kas iemantojušas popularitāti visā pasaulē. “Tradicionāli ēdiena galvenā sastāvdaļa ir zivs – to pat mēdz dēvēt par suši bļodā. Dažādībai piedāvājam arī pokes ar vistu un vegāniem draudzīgo tofu, kas būs labs olbaltumvielu avots muskuļaudu atjaunošanai pēc treniņa,” stāsta The Hub Cafe šefpavārs Oļegs Soročins, kurš pokes pagatavošanas mākslu apguvis apmācībās Kopenhāgenā. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies