Restorānā Dārzs apskatāmas Ilzes Smildziņas gleznas.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. septembris 2013 12:30
1521

Līdz 21. oktobrim Restorānā Dārzs, Skārņu ielā 9, sadarbībā ar Galeriju "Mayday" ir apskatāmi Ilzes Smildziņas ābeļu dārzu gleznojumi - Ziedonis.

 

 

           \"Ziedoņa\" ābeļu Izstādes vadmotīvs ir cilvēka un dabas attiecības. Ilzes mākoņainie dārzi, ir: pozitīvi un tēlainām sajūtām apvīti. Ilzes dārzos, katrs varam sajust savas sajūtas, kāds atgriezties bērnībā, vēl cits saskata Latvijas ainavu. 

 

Ilze Smildziņa ieguvusi maģistra grādu glezniecībā Latvijas Mākslas akadēmijā Kristapa Zariņa, Jura Jurjāna, Normunda Brasliņa figurālajā meistardarbnīcā. Pašlaik māksliniece studē Mākslas akadēmijas un iegūst otro maģistra grādu, turpinot papildināt savas zināšanas. Ilze Smildziņa aktīvi piedalās izstādēs Latvijā, kā arī starptautiskos mākslas konkursos, kuros ir guvusi atzinību. 2011. gadā māksliniece piedalījās Londonas prestižās Saatchi virtuālās galerijas rīkotā konkursā, kurā ar savu darbu iekļuva astoņu visaugstāk novērtēto darbu skaitā.

 

Izstāde apskatāma Restorānā Dārzs, kas atrodas Skārņu ielā starp vēsturisko elpu ieskautajām ēku sienām un Vecrīgas senatnīgo bruģi. Arī restorāna apmeklējums ir kā radošs piedzīvojums un svētku mirklis, jo ik uz soļa ir kāds pašdarināts interjera elements, dekors, kas saplūstot ar telpu rada rotaļīgi mājīgu sajūtu. Savukārt Dārza garšu meistari parūpēsies par lielisku maltīti, kas nav tikai ikdienas rituāls, bet ir garšas, formas un krāsu rotaļa, kas pārsteidz un atklāj vienkāršības patiesumu.

 

Dārzā ir iespējams organizēt dažāda veida svētkus - uzkodu vakarus, grandiozas vakariņas, neformālas ballītes, kā arī ir iespēja baudīt restorānā gatavotu maltīti ārpus Vecrīgas ierastajām telpām.

 

Izstāde apskatāma bez maksas.

 

Restorāns Dārzs

Skārņu iela 9

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam