Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 29.11. - 05.12.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. novembris 2019 09:31
423

No 29. novembra kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Levana Akina filma "Un tad mēs dejojām" (And Then We Danced). Šī filma ir atzīšanās mīlestībā Gruzijai; tās dejas, mūzika, ēdiens un ainavas ir lielisks pašizziņas stāsta fons. Kannu, Londonas un citos festivālos milzīgu ievērību guvušo filmu Zviedrija nominējusi balvai "Oskars".

 No 29. novembra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta filma "Reiz Ziemassvētkos" (Last Christmas). Romantiskais stāsts "Reiz Ziemassvētkos" ir īpašs, jo tajā skan Džordža Maikla mūzika - sākot ar slaveno "Last Christmas" līdz iepriekš vēl nedzirdētiem Grammy balvas ieguvēja skaņdarbiem.

30. novembra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma "Moslija slepenais spēks" (Mosley) - no laika gala atradušies pakļautībā cilvēkiem, apburošie un mīlīgie radījumi torifanti beidzot nolemj pārraut šīs saites un doties aizraujošā ceļojumā savas brīvības meklējumos. Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

30. novembrī  pulksten 18:00 kinoteātrī "Splendid Palace" ar lekciju uzstāsies lielisks dzejnieks, rakstnieks, žurnālists, apgaismotājs, daudzu projektu, televīzijas un radio programmu autors un, protams, brīnišķīgs lektors — Dmitrijs Bikovs.

30. novembrī plkst. 20:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks stand-up komēdijas "Tas Nav Nopietni" tūres noslēguma pasākums. "Tas Nav Nopietni" galvenais mākslinieks būs Rūdolfs Kugrēns, kuram no plašā Comedy Latvia kolektīva ir vislielākā pieredze, iepriekš uzstājoties jau veselās 5 solo tūrēs.

 1. decembrī plkst. 16:00 PIRMIZRĀDI piedzīvos režisora Ivara Zviedra dokumentālā filma „Valkātājs". Nosalušie nelegālie imigranti vjetnamieši un pierobežas iedzimtais Pepiņš satiekas uz ES austrumu robežas. Vai tā ir nejaušībai vai rūpīgs plāns?  Filma seko līdzi viņu likteņiem.

Kinoteātrī "Splendid Palace" DOKUMENTĀLO FILMU PIRMDIENU cikla ietvaros, 25. novembrī un 2. decembrī plkst. 18:00, būs iespēja noskatīties režisores Dzintras Gekas veidoto dokumentālo filmu "Katra diena simtgadē – gadalaiki". Filma sastāv no četrām daļām: "Ziema", "Pavasaris", "Vasara", "Rudens". Tā ir tapusi, iemūžinot katru aizvadīto dienu 2018. gadā. 25. novembrī plkst. 18:00 tiks demonstrētas filmas „Ziema" un „Pavasaris", savukārt 2. decembrī plkst. 18:00 – „Vasara" un „Rudens". Pēc filmas Jautājumu un Atbilžu pusstunda ar filmas režisori Dzintru Geku – Vasku.

No 2. līdz 6. decembrim kinoteātrī "Splendid Palace" norisināsies Ķīnas kino dienas.

4. decembrī plkst. 11.00 un 13.00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks sarunas par mūziku "Nāc, ieklausies orķestrī Rīga" - Ieteicamas 1. – 4. klašu skolēniem un bērniem vecumā līdz desmit  gadiem. 

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

režisora Bertrāna Bonello filmu "Zombi bērns" (Zombi Child);

- režisora Dzintara Dreiberga vēsturisko kara drāmu "Dvēseļu putenis";
- režisora un animatora Ginta Zilbaloža veidoto animācijas filmu "Projām";
- unikālu projektu - Hermaņa Faskes dokumentālo filmu „Kāpēc mēs esam radoši?" (Why Are We Creative?);
- režisora Ksavjē Dolana filmu „Džona F. Donovana dzīve un nāve" (The Death and Life of John F. Donovan).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies