Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 28.02. - 05.03.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. februāris 2020 14:54
456

No 28. februāra kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma Džeinas Ostinas slavenā romāna "Emma" ekranizējums -  aizraujošs, humorpilns un romantisks ieskats angļu augstākās sabiedrības aprindu dzīvē 18.gs. beigās, kurā savijas tā laika šarms un elegance ar filmas autoru mūsdienīgo skatījumu. Filmas režisors Autumn de Wild.

No 5.marta kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Jana Komasa drāma "Corpus Christi". Nominācija Oskaram par labāko starptautisko filmu. Venēcijas kinofestivāla balvas "Label Europa Cinemas" un "Edipo Re Award". Stokholmas kinofestivāla balva Bartošam Bilenijam par labāko aktieri.

29. februāra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma „Klāra un burvju pūķis" (Clara) - reizi tūkstoš gados pasaku pasaulē parādās maģisks pūķis. Arkārtējā retuma dēļ pūķi nolaupa ļaunie spēki, lai izmantotu tā maģiju. Tomēr drīz vien ļaundari pazaudē pūķi, un to atrod draugu neveiksminieku pāris – jautrs jenots un pļāpīgs rūķis.... Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

3. martā plkst. 19.00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks filmas "Pilsēta pie upes" radošais seanss – STAND-UP ar filmas galvenās lomas atveidotāju Dāvi Suharevski.

4. marta kinolektorijā "Tas, ko tu nedrīksti nezināt XV: Varas spēles" plkst. 19:00 būs skatāma režisora Roja Andersona filma  "Zviedru mīlas stāsts" (En kärlekshistoria), 1970). Lektore: DAIRA ĀBOLIŅA.

5.martā plkst. 19.00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks režisora Matīsa Kažas jaunākās pilnmetrāžas dokumentālās filmas "Klejotāji" PIRMIZRĀDE! "Klejotāji" būs stāsts par trim filmas režisora vienaudžiem – divdesmitgadniekiem, kuri meklē savu vietu mūsdienu pasaulē, nododoties dažāda veida klejojumiem.

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

-        režisores Džesikas Hausneres drāmu "Laimes zieds" (Little Joe);

-        režisora Andreja Ēķa atklāto komēdiju "Klases salidojums 2";

-        režisores Alises Vinokūres jaunāko drāmu "Proksima" (Proxima). Jauna sieviete vārdā Alise no mazotnes gribēja pētīt bezgalīgos kosmosa plašumus, sapņodama, ka tieši viņai radīsies unikālā iespēja sastapt ārpuszemes dzīvību vai arī veikt neticamu atklājumu, kas uz visiem laikiem izmainīs zemes iedzīvotāju apziņu...

-        franču kinorežisora Kloda Leluša 2019. gadā uzņemto drāmu "Dzīves labākie gadi" (The Best Years of a Life). Filma 2019. gadā arī tika rādīta Kannu Kinofestivālā

-        filmu "Lēdijas portrets ugunī" (Portrait of a Lady on Fire). Balva par labāko scenāriju Kannu kinofestivālā un Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā. Nominēta Kannu kinofestivāla Zeltas palmas zaram par gada labāko filmu;

-        franču komēdiju ar Katrīnu Denēvu galvenajā lomā – "Ģimenes svētki" (Fête de famille);

-        skandalozu slavu iemantojušā leģendārā režisora Romana Polaņska jaunāko filmu „Virsnieks un spiegs" (An Officer and a Spy). Šoreiz kino ģēnijs šķetina reālos faktos balstītu stāstu – slaveno franču virsnieka Alfreda Dreifusa lietu, kas satrieca 19. gadsimta Franciju. Venēcijas kinofestivālā Polaņska filma ieguvusi Lielo žūrijas balvu;

-        režisora Viestura Kairiša jaunāko filmu "Pilsēta pie upes";

-        "Oskars" balvu līderi - režisora Džūnho Bona filmu "Parazīts" (Parasite). Filma ieiet "Oskaru" vēsturē kā pirmā filma svešvalodā, kas atzīta par labāko filmu. Filma ieguvusi arī balvu par labāko režiju, par labāko scenāriju un kā labākā ārzemju filma.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies