Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 24.05. - 30.05

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. maijs 2019 08:01
677

No 23. maija kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma dokumentālā filma "Konstrukcijas". Izcilais dzejnieks un tulkotājs, Literatūras gada balvas 2019 laureāts Uldis Bērziņš kinorežisores Ilonas Brūveres pilnmetrāžas dokumentālajā filmā "Konstrukcijas"- stāstā par dzeju, mājām un ikdienu Bērziņu dzimtas namā Rīgā, Maskavas forštatē.

No 24. maija kinoteātris "Splendid Palace" sāk demonstrēt komiķa Džonas Hilla debiju režijā – filmu "90.gadu vidū" (Mid90s), kas stāsta par 90. gadu Losandželosu, skrituļdēļiem un bērnību bez mobilā telefona un interneta, ar Pixies, Moriseja un Wu-Tang Clan ierakstiem.

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina priecēt klasiskā kino cienītājus, aicinot baudīt brīvību, romantiku, spriedzi un piedzīvojumus road movie žanra desmit izcilākajās filmās. "Splendid Palace" sadarbībā ar pilna servisa līzinga un autonomas uzņēmumu AVIS piedāvā iespēju iepazīt pasaulē iemīļotā žanra labākos paraugus, kurus izvēlējušies kino eksperti. 

28. maijā plkst.19:00 - režisora Džona Lendisa filma "Brāļi Blūzi" (The Blues Brothers).

25.maijā plkst. 12.00 mazākie kino skatītāji laipni aicināti uz KINO BĒRNIEM seansu animācijas filmai "Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos".

28. maija SENIORU SEANSĀ plkst. 13:00 tiks demonstrēta filma par izcilā baletdejotāja Rūdolfa Nurijeva biogrāfiju – "Nurijevs. Baltais krauklis".

 Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

·  mūziķa, grupas "Prāta Vētra" bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debiju kino – dokumentālo filmu "Meklējot Mr. Kauliņu";

·  režisores Ineses Kļavas dokumentālo filmu "Brisele"kas ielūkojas četru Latvijas ierēdņu dzīvē un darbā Eiropas Savienības galvaspilsētā Briselē un režisores Brigitas Eglītes dokumentālo filmu "Sestā diena" vienā DUBULTSEANSĀ;

·  režisores Dzintras Gekas dokumentālo filmu "Ilmārs Blumbergs";

·  režisora Ralfa Fainsa filmu "Nurijevs. Baltais krauklis" (The White Crow);

·  režisores Laimas Žurginas dokumentālo filmu "Kaza kāpa debesīs".

!!! Pēdējā iespēja noskatīties filmu "Labās rokās" (In safe hands), režisora Žana Fransuā Rišē jaunāko filmu - "Parīzes imperators" (L'Empereur de Paris), kā arī režisora Džo Berlingera filmu "Pievilcīgs, ļauns un slikts" (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile) !!!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies