Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 20.12.2019. - 02.01.2020.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 19. decembris 2019 10:19
506

Kinoteātris "Splendid Palace" atzīmēs savu 96.  dzimšanas dienu, aicinot baudīt kinoklasiku! Bet šoreiz kopā ar ģimenēm un bez vecuma ierobežojuma. Svētku vakarā, kas notiks 26. decembrī plkst. 18.00 mēs iepriecināsim publiku (un paši sevi) ar filmu, kuru par "labāko, kas jebkad uzņemta" nosauca Sergejs Eizenšteins un kuru mīlēja Čārlijs Čaplins - klasiskā Disneja filma, kuru latviski ieskaņojuši mūsu mīļākie aktieri un kinoteātrī strādājošie darbinieki kā vienota komanda – "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši"! Dzimšanas dienas seanss: 26.decembrī plkst. 18.00. Papildseansi: 13.decembrī plkst. 13.00, 21.decembrī plkst. 13.00 un 26.decembrī plkst.19:00.

No 26. decembra kinoteātris "Splendid Palace" demonstrēs Endrū Loida Vēbera pasaulslaveno mūziklu "Kaķi" (Cats). Filmu režisējis Oscar® balvas ieguvējs Toms Hūpers (The King's Speech, Danish Girl, Les Misérables).

No 26. decembra kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma 2019. gada Venēcijas kinofestivāla atklāšanas filma "Patiesība" (La vérité). Lieliska divu diženu franču kinoaktrišu – Katrīnas Denēvas un Žiljetas Binošas – spēle, asprātīgi dialogi un romantiska mūzika. Kannu kinofestivāla laureāta izsmalcināta komēdijdrāma par ģimenes attiecībām.

No 27. decembra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta režisora Džūnho Bona filma "Parazīts" (Parasite), kurai Kannu kinofestivāla žūrija vienbalsīgi piešķīra Zelta palmas zaru.

28. decembra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma "Ledus sirds 2" (Frozen 2) - Anna, Elza, Kristofs, uzticamais ziemeļbriedis Svens un apburošais sniegavīriņš Olafs ir spiesti pamest karaļvalsti un doties vēl tālāk uz ziemeļiem. Ceļojums aizvedīs viņus pie seno leģendu pirmssākumiem un palīdzēs atklāt noslēpumus, kuri ir saistīti ar karaļvalsts pagātni. Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

22. un 28. decembrī plkst. 12:00 "Latvijas smilšu animācijas teātris" gaida Jūs smilšu šovā "Riekstkodis", jūsu bērnu estētiskās un kultūras attīstībai! Tieši uz skatuves māksliniece Tatjana Gavriļenko veidos smilšu gleznas, bet profesionālais Čellists Mareks Radzēvičs aizraus bērnus ar klasisko mūziku.

27. decembrī plkst. 11:00, 13:00 un 15:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks multimediāls bērnu šovs „Multizauri" – aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē.

2020. gada 2. janvārī plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks grupas KEKSI koncerts "Muzikālais Skudrupūznis 2020" 

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt: 

-      filmu "Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana" (Star Wars: The Rise of Skywalker). Neticamais stāsts par Skaivokeru ģimeni tuvojas savam noslēgumam un sola sniegt atbildes uz visiem jautājumiem, kuri tika uzdoti iepriekšējās sērijās. Atkalredzēšanās ar labi zināmajiem varoņiem un tikšanās ar jauniem, aizraujoši ceļojumi un galaktiska apmēra piedzīvojumi mūs gaida fantastiskās sāgas grandiozajā nobeigumā.

-      unikālu dokumentālu mākslas filmu par vienu no diženākajiem vēstures ģēnijiem – "Es – Leonardo" (Io, Leonardo). Šī filma ir kā ceļojums Leonardo da Vinči apziņā.  Moderni efekti rada sajūtu, ka vērojam diženā ģēnija laiku, un pārsteidzošais ceļojums neatstās vienaldzīgu nevienu;

-      režisora Levana Akina filmu "Un tad mēs dejojām" (And Then We Danced). Šī filma ir atzīšanās mīlestībā Gruzijai; tās dejas, mūzika, ēdiens un ainavas ir lielisks pašizziņas stāsta fons. Kannu, Londonas un citos festivālos milzīgu ievērību guvušo filmu Zviedrija nominējusi balvai "Oskars";

-      romantisko stāstu - "Reiz Ziemassvētkos" (Last Christmas)';

-      režisora un animatora Ginta Zilbaloža veidoto animācijas filmu "Projām";

-      režisora Dzintara Dreiberga vēsturisko kara drāmu "Dvēseļu putenis";

-      režisora Pedro Almodovara filmu "Sāpes un slava" (Pain and Glory). 2019. gada Kannu kinofestivālā filma tika nominēta balvai "Zelta palmas zars" un saņēma balvu  par labāko vīriešu lomas atveidojumu (Antonio Banderass).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies