Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 20.09. - 03.10.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. septembris 2019 16:15
544

2. oktobrī plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks režisora Jura Kursieša drāmas "Oļegs" (Oleg) PIRMIZRĀDE! Filma "Oļegs" ir psiholoģiska drāma par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi – caur viesstrādnieka statusu un savas dzīves dziļāko bezdibeni tomēr atrodot spēku celties augšup. "Oļegs" ir viena no 46 filmām, kura šobrīd tiek izvērtēta European Film Awards balvas kategorijām. 

24. septembra SENIORU SEANSĀ plkst. 13:00 tiks demonstrēta filma "Gērnsijas Literatūras un tupeņmizu pīrāga biedrība" ( The Guernsey Literary and PotatoPeel Pie Society) - sirsnīgs, patiess, aizkustinošs un īsts stāsts par mīlestību apburošajā Gērnsijas salā, kas pilna gaismas, jūras viļņu, pludmales smaržas un vēja brāzmu. Filmas pamatā Mērijas Annas Šaferes un Annijas Barouzas tāda paša nosaukuma romāns.

No 26. septembra kinoteātrī "Splendid Palace" būs iespēja noskatīties režisora Jāņa Ābeles filmu "Jelgava '94". Filmas stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar "zubra" līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve unZombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

No 27. septembra kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma franču komēdija "Atkal neprātīgās kāzas" (Serial Bad Weddings). 

No 27. septembra kinoteātris "Splendid Palace" demonstrēs talantīgā režisora Valērija Todorovska („Dižais balets", „Stilīgie", „Kurlo zeme")  jaunāko darbu „Odesa". 30. festivāla „Kinotaurs" atklāšanā filma izpelnījās skatītāju ovācijas. Filmas pamatā ir režisora atmiņas, darbība notiek Odesā 1970. gada vasarā. Šī filma ir režisora mūža sapnis, un tajā viņš sapulcinājis vislabākos aktierus. "Odesā" redzēsim burvīgo Irinu Rozanovu, Leonīdu Jarmoļņiku, Jevgeņiju Ciganovu, Kseniju Rapoportu un daudzas citas Krievijas kinozvaigznes, kuru tēlojums ar nelielu nostalģijas pieskaņu darīs filmu lielisku.

28. septembra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma "Auniņš Šons: Fermagedons" (Shaun the Sheep Movie: Farmageddon). Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam atnācējam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

DOKUMENTĀLAJĀ KINO PIRMDIENĀ, 30. septembrī plkst. 20:00, būs iespēja noskatīties režisores Guntas Gaidamavičas filmu "Palikt pa vidu. Lubāna klānos". Pēc filmas Jautājumu un Atbilžu pusstunda kopā ar filmas režisori Guntu Gaidamaviču. Pasākumu vadīs kinoteātra "Splendid Palace" mākslinieciskā vadītāja, kinokritiķe Daira Āboliņa.

1. oktobrī plkst. 18:00 kinoteātrī "Splendid Palace" norisināsies Studentu kinoFEST'S 2019 - studentu diplomdarbu skate. Tā ir nozīmīga publicitātes un iepazīšanās iespēja jaunajiem profesionāļiem no dažādām mākslas augstskolām, bet ne mazāk būtiski tas ir jauno talantu "medniekiem" kā potenciālajiem darba devējiem radošajās industrijās, kā arī studējošajiem un studēt gribošajiem jauniešiem, kuri savu dzīvi vēlas saistīt ar kino. Labākās izraudzītās filmas tiks izrādītas publiski nonstop kinovakarā.

23. septembrī plkst. 18:00 notiks pasākums "Filmu autoru jubilejas" – kino režisoram un operatoram Ivaram Seleckim 85.

No 19. līdz 25. septembrim kinoteātrī "Splendid Palace" norisināsies kino festivāls "Baltijas Pērle". Vairāk par festivāla programmu: www.balticpearl.lv 

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:  

-      režisoru Jāka Kilmi un Ginta Grūbes dokumentālo filmu "Spiegs, kurš mans tēvs" - personisku stāstu par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem;

-      režisora Džona Kraulija emocionālo drāmu "Dadzītis" (The Goldfinch), ko iedvesmojusi reāla holandiešu vecmeistara Karela Fabriciusa miniatūrā glezna. Filma ir amerikāņu rakstnieces Donas Tartas Pulicera balvu ieguvušā romāna ekranizācija;

-      režisora Kirila Mihanovska filmu, kas guvusi atsaucību Sandensas un Kannu kinofestivālā -"Brīvības ekspresis". Drosmīgi jautājumi, sirsnīgas atzīšanās mīlestībā un aizkustinošs neprāts Bon Iver mūzikas pavadījumā...

-      režisora Rona Hovarda biogrāfisko filmu par operdziedātāju Lučāno Pavaroti. Ar savu milzīgo talanta spēku viņš bija reta personības, ģēnija un slavenības kombinācija. Uzstājoties uz pasaules lielākajām skatuvēm, Pavaroti aizrāva klausītāju sirdis visur, kur vien parādījās. Princese Diāna, Bono, Plasido Domingo un citas gadsimta personības filmā "Pavaroti" (Pavarotti).

-      Režisora Kventina Tarantīno devīto filmu, veltījumu Holivudas zelta laikmeta izskaņai – "Reiz Holivudā" (Once Upon a Time... in Hollywood). Filmas režisors un scenārija autors ir divkārtējais "Oskara" balvas ieguvējs Kventins Tarantīno, bet lomas atveido vesela zvaigžņu plejāde: "Oskara" laureāti Leonardo DiKaprio un Als Pačīno, Breds Pits, Margo Robija, kā arī Lūks Perijs un Dakota Feninga.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies