Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 10.01. - 16.01.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. janvāris 2020 10:46
833

No 10. janvāra kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisores Anjēzes Vardā dokumentālā filma "Anjēze par Vardā" (Varda par Agnès). Divu stundu ekrāna ceļojumā pavada Anjēzes jaukie stāsti, pazīstamās filmas, sejas un ciemi. Filmas pirmizrādē kino teorētiķe Dita Rietuma dalīsies savā izpratnē par radošu domāšanu mākslā un dzīvē.

No 10. janvāra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta režisora Sema Mendesa jaunākā filma par varonību visapkārt esošās nāves ēnā – "1917" (1917). Pirmais pasaules karš, Rietumu fronte, diviem jauniem britu kareivjiem tiek dots praktiski neizpildāms uzdevums – nokļūt ienaidnieka aizmugurē, lai nogādātu ziņojumu, kas ļautu izglābt ievērojamu skaitu kareivju no drošas nāves.

11. janvārī plkst. 18:00 kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Roberta Egersa  jaunā filma "Bāka" (The Lighthouse).

11. janvāra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma "Ledus sirds 2" (Frozen 2) - Anna, Elza, Kristofs, uzticamais ziemeļbriedis Svens un apburošais sniegavīriņš Olafs ir spiesti pamest karaļvalsti un doties vēl tālāk uz ziemeļiem. Ceļojums aizvedīs viņus pie seno leģendu pirmssākumiem un palīdzēs atklāt noslēpumus, kuri ir saistīti ar karaļvalsts pagātni. Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

DOKUMENTĀLO FILMU PIRMDIENĀ, 13. janvārī plkst. 20:00, tiks demonstrēta režisora Matīsa Kažas filma "Vienu biļeti, lūdzu!" (One Ticket Please). Dokumentāls stāsts par Nikiju Kokrenu – pasaulē kaislīgāko teātru apmeklētāju. Šī indiešu izcelsmes kundze, kurai ir jau 78 gadu, katru dienu pēdējos 25 gadus noskatās vismaz vienu Ņujorkas teātra izrādi. Tomēr ne visi ir sajūsmā par viņas kaislību – Brodvejas teātru darbiniekiem viņa ir īsts bieds... Pēc filmas Jautājumu un Atbilžu pusstunda ar režisoru Matīsu Kažu.

14. janvārī plkst. 18:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks režisora Kārļa Lesiņa filmas "Izmisums" ĪPAŠAIS SEANSS ar radošās grupas piedalīšanos.

15. janvārī plkst. 18:30 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks PIRMIZRĀDE režisora Viestura Kairiša jaunākajai filmai "Pilsēta pie upes".

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

-      režisora Džūnho Bona filmu "Parazīts" (Parasite), kurai Kannu kinofestivāla žūrija vienbalsīgi piešķīra "Zelta palmas zaru";

-      režisora Kārļa Lesiņa jaunāko filmu "Izmisums";

-      komisko trilleri "Svilpotāji" (The Whistlers). Filma tika nominēta "Zelta palmas zaram" šī gada Kannu kinofestivālā;

-      režisora Taika Vaititi filmu "Trusis Džodžo" (Jojo Rabbit) - neveiklais un vienaudžu atstumtais 10-gadīgais vācu puisēns Džodžo cenšas atrast savu vietu viņam tik neierastajā pasaulē. Lai kompensētu pazudušo tēvu un draugu neesamību, viņš rada sev iedomu draugu - Ādolfu Hitleru;

-      sirsnīgo un romantisko franču komēdiju "Brīnišķīgais laikmets" (La belle épogue);

-      2019. gada Venēcijas kinofestivāla atklāšanas filmu "Patiesība" (La vérité). Lieliska divu diženu franču kinoaktrišu – Katrīnas Denēvas un Žiljetas Binošas – spēle, asprātīgi dialogi un romantiska mūzika. Kannu kinofestivāla laureāta izsmalcināta komēdijdrāma par ģimenes attiecībām;

-      unikālu dokumentālu mākslas filmu par vienu no diženākajiem vēstures ģēnijiem – "Es – Leonardo" (Io, Leonardo);

-      režisora Dzintara Dreiberga vēsturisko kara drāmu "Dvēseļu putenis".

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies