Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 07.06. - 13.06.

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 7. jūnijs, 10:11:33
Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 07.06. - 13.06.

1. un 8. jūnijā plkst. 12.00 mazākie kino skatītāji mīļi gaidīti uz KINO BĒRNIEM seansu animācijas filmai "Mīluļu slepenā dzīve 2". Studijas "Illumination" desmitā animācijas filma turpina 2016. gadā iznākušās "Secret Life of Pets" stāstu. Ar savu īpašo rokrakstu, lieliskajiem varoņiem, humoru un sirsnību, filma turpina pētīt mājas mīluļu emocionālo dzīvi, nesaraujamo saikni ar viņu saimniekiem un atbild uz jautājumu - vai mēs patiešām, patiešām zinām, ko dara mūsu mīluļi, kad neesam mājās?

No 4. jūnija kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma episkā muzikālā fantāzija, ko iedvesmojis sera Eltona Džona fenomenālais dzīves stāsts – filma "Rocketman" (Rocketman). Filma atklāj to, kā talantīgais, bet kautrīgais puisēns Redžinalds Dvaits kļuva par vienu no ikoniskākajām popkultūras zvaigznēm visā pasaulē - par Eltonu Džonu. Pirms 4. jūnija seansa plkst. 20:00 - interesanta saruna ar mūziķi MNTHA par izaicinājumiem mūzikas industrijā un interesantiem atgadījumiem ceļā uz panākumiem.

No 7. jūnija kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma filma „Ričards atvadās" (The Professor) – talantīgais un harismātiskais Džonijs Deps  tēlo prestižas koledžas profesoru, kuram dzīve liek priekšā satriecošus pārsteigumus... 

13. jūnijā plkst. 18:00 notiks filmas "Māksla un zemapziņa" (Art&Mind) PAPILDSEANSSFilma pievēršas attiecībām starp mākslu un neprātu. No vienas puses, neprāta motīvs ir iedvesmojis vairāku apbrīnojamu mākslinieku darbus, bet no otras – garīgi neveseli cilvēki bieži vien izjūt neapturamu vēlmi radīt mākslas darbus. "Māksla un zemapziņa" izzina arī to, kā izcili, drosmīgi un avangarda mākslinieki pētījuši savu bezapziņu kā iedvesmu radošajam procesam.

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

·      režisora Klaudio Džovanezi jaunāko filmu "Neapoles piraijas" (La Paranza dei Bambini);

·      komiķa Džonas Hilla debiju režijā – filmu "90.gadu vidū" (Mid90s), kas stāsta par 90. gadu Losandželosu, skrituļdēļiem un bērnību bez mobilā telefona un interneta, ar Pixies, Moriseja un Wu-Tang Clan ierakstiem;

·      režisora Ralfa Fainsa filmu "Nurijevs. Baltais krauklis" (The White Crow).