Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 04.10. - 10.10.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. oktobris 2019 08:43
528

2. oktobrī plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" notiks režisora Jura Kursieša drāmas "Oļegs" (Oleg) PIRMIZRĀDE! Filma "Oļegs" ir psiholoģiska drāma par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi – caur viesstrādnieka statusu un savas dzīves dziļāko bezdibeni tomēr atrodot spēku celties augšup. "Oļegs" ir viena no 46 filmām, kura šobrīd tiek izvērtēta European Film Awards balvas kategorijām.

No 4. oktobra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta filma ar franču aktrisi Žiljetu Binošu galvenajā lomā – "Mīlestības vecums" (Who You Think I Am).

Atkalredzēšanās ar iemīļotajiem TV seriāla varoņiem - šoreiz uz lielā ekrāna kinolentē "Dauntonas abatija", kur viņu stāsts turpināsies ar karalisku vērienu – no 4. oktobra kinoteātrī "Splendid Palace".

No 4. oktobra kinoteātrī "Splendid Palace" būs iespēja noskatīties šī gada Venēcijas kinofestivāla galvenās balvas "Zelta lauva" ieguvēju – filmu "Džokers" (Joker). Pirmo reizi uz lielajiem ekrāniem filma par ikonisko Gotemas ļaundari - Džokeru. Galveno lomu filmā atveido trīskārtējs Oscar® balvas nominants Vakīns Fīnikss, līdzās viņam filmā redzams Oscar® balvas ieguvējs Roberts de Niro un Zazija Bītsa.

5. oktobra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma "Auniņš Šons: Fermagedons" (Shaun the Sheep Movie: Farmageddon). Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam atnācējam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

4. un 5. oktobrī kinoteātrī "Splendid Palace" norisināsies Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls.

DOKUMENTĀLAJĀ KINO PIRMDIENĀ, 7. oktobrī plkst. 20:00, būs iespēja noskatīties filmu "Ļeņingradas simfonija" (Leningrad Symphony) - dokumentāla drāma par Šoštakoviča 7.simfoniju, kas atspoguļo Ļeņingradas cīņu par izdzīvošanu Ļeņingradas blokādes laikā 2. Pasaules karā. Pēc filmas Jautājumu un Atbilžu pusstunda kopā ar diriģentu Normundu Šnē un muzikoloģi Gundu Vaivodi. Pasākumu vadīs kinoteātra "Splendid Palace" mākslinieciskā vadītāja, kinokritiķe Daira Āboliņa.

8. oktobrī plkst. 18:00 notiks režisora Jāņa Ābeles filmas "Jelgava '94" ĪPAŠAIS SEANSS ar radošās grupas piedalīšanos.

9. oktobrī plkst. 20:00 kinoteātra "Splendid Palace" Lielajā zālē būs skatāma koncertfilma "Metallica & San Francisco Symphony: S&M2". Albums  ierakstīts kopā ar Sanfrancisko simfonisko orķestri. Koncertfilmā būs klausāma Metallica klasika no 1999.gada albuma S&M, kā arī jaunu dziesmu simfoniskās versijas.

No 10. oktobra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta režisora Andra Gaujas jaunākā filma "Nekas mūs neapturēs". 

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

-        režisora Jāņa Ābeles filmu "Jelgava '94". Filmas stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar "zubra" līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki;

-        talantīgā režisora Valērija Todorovska („Dižais balets", „Stilīgie", „Kurlo zeme")  jaunāko darbu „Odesa". 30. festivāla „Kinotaurs" atklāšanā filma izpelnījās skatītāju ovācijas. Filmas pamatā ir režisora atmiņas, darbība notiek Odesā 1970. gada vasarā. Šī filma ir režisora mūža       sapnis, un tajā viņš sapulcinājis vislabākos aktierus. "Odesā" redzēsim burvīgo Irinu Rozanovu, Leonīdu Jarmoļņiku, Jevgeņiju Ciganovu, Kseniju Rapoportu un daudzas citas Krievijas kinozvaigznes, kuru tēlojums ar nelielu nostalģijas pieskaņu darīs filmu lielisku;

-        franču komēdiju "Atkal neprātīgās kāzas" (Serial Bad Weddings);

-        režisoru Jāka Kilmi un Ginta Grūbes dokumentālo filmu "Spiegs, kurš mans tēvs" - personisku stāstu par to, ko nozīmē piedzimt spiega ģimenē un atrasties aukstā kara aizskatuvē. Filma vēsta par tulkotājas un atdzejotājas Ievas Lešinskas-Geiberes dzīvesstāstu un notikumiem, kas risinājās pirms 40 gadiem.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies