Repertuārs kinoteātrī "Splendid Palace" no 01.11. - 14.11.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. novembris 2019 11:14
484

No 31. oktobra kinoteātrī "Splendid Palace" būs iespēja noskatīties režisora Fātiha Akina šausmu komēdiju "Zelta cimds" (The Golden Glove). Filmas pirmizrāde Berlīnes kinofestivālā izraisīja gan riebumu, gan sajūsmu. Īsts bārs, īsts maniaks un rūgts humors.

No 31. oktobra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta filma "Suņi nevalkā bikses" (Dogs Don't Wear Pants). Esamības saldās sāpes mīlestībā, zaudējumā, perversajā un cildenajā. Vizuāli iespaidīgais stāsts raisa gan nevaldāmas smieklu šaltis, gan pārdomas par neizdibināmajiem ceļiem, kādos izdodas pārvarēt likteņa triecienus. Somu autorkino režisoram ir labi pazīstamas tumsas dzīles, no kurām jātiek laukā emocionāli atkailinātajam varonim (Peka Strangs, Tom of Finland), jo pats vairāk nekā desmit gadus cīnījies ar depresiju.

2. novembra KINO BĒRNIEM seansā plkst. 12:00 tiks demonstrēta animācijas filma "Jetijs" (Abominable). Studijas "DreamWorks Animation" un "Pearl Studio" jaunā filma aizvedīs jūs 2000 jūdžu garā ceļojumā no Šanhajas ielām līdz pat sniegotajiem Himalaju kalniem. Lai mazie kino mīļotāji iejustos "Splendid Palace" mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam atnācējam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.

3. novembrī plkst. 17:30 kinoteātra "Splendid Palace" Mazajā zālē notiks režisora Andra Gaujas jaunākās filmas "Nekas mūs neapturēs" ĪPAŠAIS SEANSS ar radošās grupas piedalīšanos.

DOKUMENTĀLAJĀ KINO PIRMDIENĀ, 4. novembrī plkst. 20:00, tiks demonstrēta režisores Ksenijas Ohapkinas filma "Nemirstīgie" (The Immortal). Filma atklāj mehānismu, kas pamudina cilvēkus labprātīgi kļūt par pakļāvīgām, bezpersoniskām būtnēm. Tādējādi tie kļūst par izmantojamu resursu valsts rokās, par pelēku rūdu, kur personīgajai dzīvei nav nekādas vērtības. Pēc filmas Jautājumu un Atbilžu pusstunda ar  rakstnieku un publicistu Paulu Bankovski un filmas kopproducentu Uldi Cekuli.

No 7. līdz 12. novembrim kinoteātrī Splendid Palace norisināsies Nacionālā kino balva Lielais Kristaps. Lielā Kristapa laikā skatītājiem būs iespēja noskatīties balvai nominētās filmas, plānotas arī vairākas Latvijas jaunāko filmu pirmizrādes. Pasākumu kulminācija, svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija notiks 12. novembrī kinoteātrī Splendid Palace. Skatītājiem to būs iespēja vērot klātienē, iegādājoties biļetes, vai arī Latvijas televīzijas tiešraidē. Vairāk par filmu programmu: www.splendidpalace.lv un www.lielaiskristaps.lv

No 8. novembra kinoteātrī "Splendid Palace" būs skatāma režisora Dzintara Dreiberga vēsturiskā kara drāma "Dvēseļu putenis".

No 13. novembra kinoteātrī "Splendid Palace" tiks demonstrēta režisora Pedro Almodovara filma "Sāpes un slava" (Pain and Glory). 2019. gada Kannu kinofestivālā filma tika nominēta balvai "Zelta palmas zars" un saņēma balvu par labāko vīriešu lomas atveidojumu (Antonio Banderass).

13. novembrī plkst. 19:00 kinoteātrī "Splendid Palace" būs iespēja noskatīties koncertfilmu "Šakira koncertā: „El Dorado" pasaules turneja(Shakira In Concert: El Dorado World Tour)". Izlaidusi albumu „El Dorado", kas guva milzīgus panākumus un vēlāk atnesa viņai arī „Grammy" balvu par labāko latīņamerikāņu popmūzikas vokāla albumu un „Latin Grammy" balvu par labāko laikmetīgās popmūzikas vokāla albumu, Šakira atgriezās uz skatuves ar savu līdz šim visatzinīgāk vērtēto šovu, kura programmā iekļauti gan viņas jaunākie hiti, gan arī populārākās dziesmas no agrākajiem posmiem viņas vairāk nekā 20 gadus ilgajā dziedātājas karjerā, uzstājoties pārpildītos stadionos un arēnās visā pasaulē;

Kinoteātris "Splendid Palace" turpina demonstrēt:

-        komēdiju ar lielisko Keitu Blanšetu galvenajā lomā – "Kur palikusi Bernadeta?" (Where'd You Go, Bernadette?);

-        režisora  Vudija Allena jaunāko filmu - romantisko komēdiju "Lietaina diena Ņujorkā" (A Rainy Day in New York);

-        filmu "Mīlestības vecums" (Who You Think I Am) ar franču aktrisi Žiljetu Binošu galvenajā lomā;

-        filmu "Dauntonas abatija" (Downton Abbey) - atkalredzēšanās ar iemīļotajiem TV seriāla varoņiem - šoreiz uz lielā ekrāna;

-        režisora Jura Kursieša psiholoģisko drāmu par jauna vīrieša cerībām uz labāku dzīvi - "Oļegs" (Oleg);

-        šī gada Venēcijas kinofestivāla galvenās balvas "Zelta lauva" ieguvēju – filmu "Džokers" (Joker);

-        talantīgā režisora Valērija Todorovska jaunāko darbu „Odesa".

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies