Radošās aktivitātes ziemā un vasarā

nosiguldas
nosiguldas 31. oktobris 2016 11:34
1664
Ieskaites darbs
pavisam vienkārša kompozīcija rudenīgās noskaņās
Rudens lapu ziedu pušķis . Es to kombinēju kopā ar pieskaņotas krāsas konfektēm.
Groziņš ar zemenēm un ziediem manai krustmeitai.
pušķītis mazajai bērnudārzniecei
kompozīcija uz viena kāta, izmantojot oāzi un garu kātu.
Manas vāzes
Šo izgatavoju sev no vīnstīgām
Tas dāvanai
Ziemassvētki nevar būt bez dekorācijām. Pirmie kucēni gan ir slīcināmi, jo nevarējām paciesties un bumbiņas nedaudz iekritās, bet izskatījās labi.
Te ir rezultāts, dāvanas gatavas un var sagaidīt pirmo adventi.

Visas manas radošās aktivitātes parasti ir saistītas ar kādu nepieciešamību, tā bija, kad sapratu, ka vēlos iemācīties veidot ziedu pušķus, vai ar manu mazāko meitiņu.

Vasarā es veidoju dažnedažādas kompozīcijas, gan ar ogām, gan augļiem. Man ļoti patīk agri no rīta iziet dārzā un iet no vienas dobes pie otras un tur uz vietas piemeklēt vajadzīgos zaļumus un akcentus.

Uz rudeni, kad ziedi beigušies es gatavoju savas dāvanu vāzes vai traukus ar savu izdomātu dekupēšanas tehniku, es veidoju mozaīku no salvešu gabaliņiem un piemeklēju ziediņus atbilstoši konkrētai vāzei.

Bet ziema ir laiks, kad es gatavoju dāvanas saviem tuvajiem un tie ir adventes vainagi. Kad piemeklēju materiālus un krāsas domāju par konkrētu cilvēku un savā darbā ielieku pašas labākās domas un vēlējumus.

Visus darbiņus mēs daram kopā ar mazāko meitiņu un arī jaunā radošā aktivitāte ir saistīta ar to, ka Kate baidās no sliktiem sapnīšiem un tagad top mūsu sapņu ķērāji. Pagaidām tikai mācos, bet pirmais īpašais sapņu ķērājs jau rotā mīlulītes gultiņu.

Radošo talantu atrādīšanas konkurss

20160829142329-64864.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies